Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz után 10 napal halvány...

Menzesz után 10 napal halvány de jol kivehetö pozitiv teszt. Volt már valaki igy?

Figyelt kérdés
3 napot késett a menzeszem aztán megjött. Január 1. -èn mùlott el. (11 napja) tegnap reggel meg ma reggel ròzsaszin vèrzèsem volt de nem fájt se a hasam semmi. Kicsit megijedtem nem tudom hova tenni a dolgot még sose volt ilyen. Aztán belém jött egy érzés ma este és csinàltam egy tesztet. Halvány pozitiv lett de jòl kivehetö. Most meg nem hagy nyugodni a gondolat. Szerintetek most akkor baba van a dologba? Vagy valami màs
2020. jan. 12. 21:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Látom amire gondolsz, de ez nem pozitív akkor sem. Most lehet peteérésed kábe. Ahogy az előző válaszoló is írta, lehet jelzi az LH csúcsot, de bármi is a helyzet, a köztes vérzéseknek oka van, így ha a tesztek negatívak maradnak továbbra is, akkor is érdemes elmenni orvoshoz. Lehet a hormonjaiddal sincs minden rendben, meg elve nem árt egy vizsgálat, hisz babát terveztek és az előző sem jött ripsz-ropsz össze.
2020. jan. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem is jelezte a teszt az LH csucsot, szerintem is az lesz ez inkabb :/
2020. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Teszteltél azóta?
2020. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!