Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől produkálok ilyen tünetek...

Mitől produkálok ilyen tüneteket, ha szinte biztos, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hétben sokszor volt hányingerem evés közben, sokáig érzékeny volt a mellem, fájt a derekam, a hasam. Durva hangulatváltozásaim is voltak (amik eddig is jellemzőek voltak csak nem ennyire), eddig korán kelő voltam, mostanában meg nagyon sokat alszok ahhoz képest.

DE, nagyon meglepődnék, ha terhes lennék, mivel mindig, kivétel nélkül óvszert használunk, illetve rendesen meg is jött (azon kívül, hogy összevissza szokott általában).

Tudom, hogy ezeket a tüneteket más is okozhatja, de így egyben, pont egyszerre? Én ezt nagyon nem értem.

(Nemrég voltam vérvételen, ahol semmi kiugró eredményt nem találtak, szóval nem haldoklom vitaminhiányban meg hasonlók. Ezért nem értem.)



2020. jan. 13. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem petefészek ciszta okozott már terhestüneteket, vérzéskimaradást is.
2020. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem a biztonság kedvéért csinálj egy terhességi tesztet. Ha negatív,akkor menj el orvoshoz,majd kivizsgálják. Illetve szerintem,ha olyan akkor nőgyógyászhoz is menj,ha úgy érzed, úgy gondolod.
2020. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy esetleg félsz attól, hogy teherbe esel és beképzeled a tüneteket. Velem régen előfordult ez.

Amennyiben nem erről van szó vizsgáltasd ki magad.

2020. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Igen, én is gondoltam erre, nagyon félek tőle. Remélem, hogy csak ennyi a gond.
2020. jan. 13. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor bizony pszichés dolog is lehet, és tud produkálni ilyen tüneteket. Régen én is ilyen voltam. Aztán 2 év sikertelen próbálkozás után rá jöttem felesleges volt annyit aggódni,nem olyan egyszerű az. Csinálj tesztet, az majd megnyugtat.
2020. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Illetve ha mégsem múlik egy kivizsgálás nem árt.
2020. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!