Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáltam, de terhes...

Menstruáltam, de terhes tüneteket produkálok, ez mi?

Figyelt kérdés
lehetséges h.menstruáltam rendesen 5 napig,a milyenségére nem emlékszem de rá 2 napra jelentkeztek a tünetek,étkezés utáni hányinger,aluszékonyság,has szúrka,és ez már 1.5 hete kitart
2012. nov. 15. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességnél nekem megjött két hónapig. Csinálj tesztet.

Védekezel?

2012. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
megszakítással csak:S nem tudom h.merjek-e tesztelni reménykedjek-e
2012. nov. 15. 15:47
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél babát, miért védekezel?:)

Második gyerekkel megszakítással lettem terhes, ez nem megbízható.

Hát merjél tesztet venni:) Aztán biztos lehetsz a dologban:)

Majd írd meg mi lett:))

2012. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm,reggel tesztelek!2.5 éve megszakítást alkalmazunk eddig nem volt gond,mos majd elválik összejött-e:) örülnénk neki nagyon!
2012. nov. 15. 15:53
 5/14 anonim ***** válasza:
megszakítással lettem terhes és igen, menstruáltam még utána egyet:) csinálj egy tesztet
2012. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

egyébként ezek a tünetek utalhatnak másra is esetleg?

-has szúrka hol jobb hol bal oldalt 1.5 hete

-hányinger étkezés után

-chipset régen imádtam most ink.csokisat ennék

-3-4 napja csökkent az étvágyam

-fehéres folyásom van mintha vizes lenne:S

-egésznap feküdni tudnék

2012. nov. 15. 16:52
 7/14 anonim ***** válasza:

Mintha én irtam volna le a kérdést. Múlthéten volt meg a menstruációm. Tegnap és ma egész nap csak aludnék. Délután szédelegtem is. Van hogy nem birok ránézni az ételre, de van, hogy egész nap ennék.

Csak az a különbség kettőnk között, hogy én azelőtt negativakat teszteltem.

2012. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én nem teszteltem,de úgy belenéztem a tükörbe és úr isten:S úgy fel van puffadva a hasam mint egy 4 hónapos kismama:S de ha eddig nem estem teherbe most akkor hogy?
2012. nov. 15. 17:32
 9/14 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból (meg mert lassan nálam is esedékes egy tesz) : akik megszakítás mellett lettetek állapotosok, tudtatok a balesetről? Mármint "necces" volt vagy többedik menet vagy ilyesmi? Ha nem vagyok indiszkrét :))

Én már szeretnék még egy gyereket, de a férjem még várna és nagyon vigyázz is - szóval simán lehet, hogy csak beképzelek mindenfélét.

2012. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
van aki szerint véletlen,és csak a szerencsén múlik,mert az előváladékban is lehet,de a legesélyesebb mondjuk a 2.menet,mert akkor a sperma benne marad a húgyvezetékben,és a következő aktusnál a váladékkal kijön:)
2012. nov. 15. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!