Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik a jelei ha a legjobb...

Mik a jelei ha a legjobb barátnőim irigyek rám?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan tanácsokat adnak neked, ami tuti bukásra visz.

Hazudoznak a partneredről, és megpróbálnak folyamatosan padlóra küldeni lelkileg.


Nálam ezzel próbálkoznak/tak.

2013. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Mások előtt beégetnek szándékosan, örülnek, ha valami nem jön össze neked meg hasonló szép dolgok...
2013. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
az, hogy akkor nem a legjobbak...
2013. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szisza7 válasza:
Beszólogatnak, elkezdenek megjegyzést tenni arra ami neked sikerül vagy összejön, nekik meg nem. Lehet ez külsőleg is pl te jobban nézel ki, jobban áll rajtad a ruha, vagy pl gyakran előfordul hogy neked van egy jó tartós kapcsolatod, nekik meg nem jön össze semmi, esetleg ha össze is jön az se tart sokáig. Nálam olyan eset volt, hogy elutaztam külföldre nyaralani majd az ott készített fotókat feltöltöttem egy közösségi oldalra, majd kaptam a levelet hogy milyen beképzelt vagyok h ezt így megosztom... Ez mondjuk rögtön kiderült hogy irigy, de vannak oylan sunyi szeméjek akik azt várják, hogy majd egyszer ha nem számítasz rá, hátba támadjanak. Ha már gyanítod, hogy irigyek rád, én a helyedben nem is hívnám őket többé legjobb barátnőknek.
2013. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szisza7 válasza:
* de vannak olyan sunyi személyek
2013. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

-folyton lehúznak, akármilyen jó történik veled, vhogy mindig azt hozzák ki, hogy gáz, vagy mégsem annyira jó

-megpróbálnak összeugrasztani a pároddal (ha miatta irigyek)

-egy buliban ünneprontóak, és rögtön haza akarnak menni, meg csinálják a fesztivált, hogy a középpontba kerüljenek, ha hozzájuk nem megy oda annyi srác

-megpróbálnak lebeszélni a csinosabb ruhákról

-kiderül, hogy pletykákat terjesztenek rólad

-a hátad mögött mindenfélének elmondanak

-minden sikeredet ráfogják arra, hogy jaj, mert te gazdag vagy/szerencsés vagy/sokkal mázlistább vagy a tanulási képességeiddel/csak a szépséged miatt sikerült (nekem pl. barátnőm kezdte el anno ezt a "neked olyan szerencséd van, mert könnyen tudsz tanulni, azért vagy ötös, én meg annnnyit tanulok, de nekem csak 2-es, 3-as... csak érdekes módon folyton a ZP-ben, a free hug rendezvényen, házibuliban meg rapkoncertben meg békejeltüntetésen "tanult"... kb. átlapozta a fejezetet 1x, én meg belegebedtem a tanulásba, de nyilllllván csak azért jobb a jegyem, mert nekem könnyebben belemegy a fejembe).

-utánozni próbálnak, ha meg rákérdeznek, akkor tagadják, és kihozzák, hogy te vagy a másolós

-gyanúsan kihagynak egy csomó programból

-fikázzák a cuccaidat, ízlésedet

2013. máj. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!