Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mik a féltékeny barátnő...

Mik a féltékeny barátnő ismertető jelei?

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Sok minden! Ha nem látod, akkor a telefonodat bújja, hajszálakat keres a ruhádon, parfümillatot keres rajtad, nézi a testedet, nincs e rajta árulkodó nyom, lesekedik utánad, követ, stb...
2015. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kulcsszavakból ítélve nem férfi-nő kapcsolatról van szó:-)


Megsértődik, ha mással szervezel programot, ha közös programotokra mást is elhívsz, ha nem neki mondod el először a dolgaidat, ha foglaltat jelez a telefonod, amikor hív és nem veszed át a hívást stb, stb, millió jele van.

2015. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megsértődik,ha mással szervezel progikat.Ha nem válaszolsz neki gyorsan.Érdeklődik és mikor xy nal szervezel progit,vagy csak beszélsz arról,hogy xynal milyen volt ez az..akkor is megsértődik..


Én is voltam féltékeny,de inkább azért,mert mások miatt teljesen hanyagba vett!!ha nem megy a rovásomra akkor nem lettem volna,ő hozta ki belőlem. Mikor felhívom,hogy megkérdezzem vele mi a helyzet? Leráz,hogy x-el vagyok majd hív. Aztán 2 nap múlva se semmi reakció, megint felhívom mondja mindjárt vissza hívlak,de x-el vagyok. Bezzeg mikor találkoztunk akkor meg X.el beszélgetett,nem mondta volna neki,hogy majd vissza hívlak ilyesmi ááá nem..Azóta sokszor vagyok féltékeny,igaz,hogy sokszor megnyugtatott,hogy én vagyok a legjobb barátnője,meg több éves barátságunkat nem fogja eldobni senki miatt sem. Mikor rákérdeztem akkor miért hanyagoltál? Azt mondta,hogy x-el tök jóba lettek,és hogy ő akar mindig találkozni,meg ő hívja fel. Mondom akkor neki miért nem mondod azt,hogy egy barátnőmmel vagyok majd később vissza hívlak?? Elgondolkozott,na a lényeg megtudtuk beszélni :) Azóta minden oké:) te vagy a féltékeny fél vagy a barátnőd?

2015. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Barátnőm az de mikor neki pasija volt ő is lerázott sokszor nem keresett de ha nekem van pasim akkor ő legyen az első ne a pasim.
2015. aug. 19. 14:15
 5/5 anonim válasza:
nagyon jot irt a 3.
2018. jan. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!