Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mik annak a jelei, ha valaki...

Mik annak a jelei, ha valaki a legjobb barátnőd akar lenni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj az osztályunkban, aki
2019. febr. 4. 17:59
 1/4 A kérdező kommentje:

Szerintem a legjobb barátnőm akar lenni,és egyébként én is csak nem merem neki mondani... Én már szeptember óta ezt akarom, de rajta még csak január elején vettem észre... Mindig próbál a közelemben lenni, de viszont ritkán ölelget, nem úgy mint más osztálytársunkat, és egy kicsit zavar, hogy engem kihagy... Szerintetek irigy lennék? Mostanában rákapott, hogy szíveket küldözget köszönésnél, és néha mondatok után is,ami nekem nagyon tetszik, és próbálom viszonozni... Ami még pozitív az éppen aktuális barátságunkban az a becenevek, a nagy bizalom és szinte minden nap elmonjuk, hogy a mi barátságunk nem olyan mint xy-é.... Van még egy olyan dolog amit viszont nem értek igazán... A barátnömnek, nem én vagyok az egyetlen, és van egy másik csaj akit a legjobb barátnői közé sorol, de vele a kapcsolata össz-vissz egy szia, 1 nap, de még az sem mindig... Ez, hogy lehetne legjobb barátság?

*azért fejezem be itt, mert véletlenül kiirta, és így itt kellett befejezni*

A válszokat előre is köszönöm szépen!

2019. febr. 4. 18:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez elég zavaros..

Legjobb barátnő.

Jelek:

Figyel rád amikor más nem

Észreveszi ha baj van

Fontosabb vagy neki más dolgoknál vagy embereknél

Elmegy veled ide oda, akkor is ha utaznia kell érted

Ha személyesen nem tud felkeresni hiv vagy ír

Nem gondolom hogy köze van a szivecskekhez vagy az olelgeteshez.

Én a legjobb barátnőmmel csak azért beszéltem olyan “sokat” mert koliban szobatarsak voltunk.

Mióta kulon egyetemen vagyunk nem beszélünk minden nap.

2019. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommented! ❤️

Elég kezdő barátságrol beszélünk,mert kb októberben kezdődött meg, és még nem sok mindent éltünk meg együtt,de van igaz azokban amit írtál🙂

Szerinted, vagy szerintetek még tényleg nagyon az elején tartunk?

2019. febr. 6. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Októbertől? Szerintem eléggé :D :) nekünk mire így gondoltunk egymásra kellett egy fel év kb, pedig együtt laktunk :)

2019. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!