Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyász mikor tudja...

A nőgyógyász mikor tudja legkorábban megállapítani a terhességet?

Figyelt kérdés
4hetesen érdemes már felkeresni?
2008. nov. 19. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Á, szerintem még nem. Várjál még egy hetet, akkor már lát egy apró fekete pöttyöt, az is csak a petezsák lesz. Szerintem az 5 hetes terhesség a jó időpont, mert általában két hetente van kontroll a szívhangig, így mire legközelebb mész, a 7. héten már lesz az is.
2008. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is jó lenne tudni, mert van egy vizsgálat, amit ha terhes vagyok nem végeznek el, így úgy gondoltam, ha kimaradna a mensim, csinálnék egy tesztet és elmennék nődokihoz, de akkor én is csak kb. 20 napos lennék...
2008. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma voltam,és 4 hetes vagyok..2 hét múlva mehetek újra.De legalább megnyugodtam egyelőre amiatt,hogy méhen belül van :))

Mert ilyenkor még sajnos ez a legtöbb,amit mondhat.

2008. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Leghamarabb 5 hetesen, de szívhangot még akkor sem biztos, hogy látnak.
2008. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem speciel elég lenne az is, ha azt mondja úgy fest, mert van ott egy szikhólyag vagy mittom én... Az lehet 20 naposan vagy esélytelen?
2008. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Petezsákot már láthat!
2008. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
huh köszi, ezt jó látni!!!(hallani)
2008. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

nem értem miért nem lehet várni legalább 6 hétig? Mindenki rohan négy hetesen nődokihoz hogy aztán aggodjon még két hétig van e szívhang. Nem egyszerűbb akkor menni?

Gondolom ezért most lepontozás jár:-))

2008. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem nem pontozlak le! Nekem nagyon sürgős lenne, mert 2 hónapot kellett várnom egy MR időpontra, amire odakerültem beleszólt egy spontán peteérés és elég nagy az esély arra, hogy terhes vagyok. Viszont nagyon szarul vagyok... 2 hónapja úgy élek, hogy rettenetesen szédülök. Nem szeretnék még egyszer 6 hetet várni egy MR időpontra, de terhesen sajnos nem csinálják meg. Tehát minél hamarabb tudnom kell, hogy minél hamarabb intézkedhessünk... Sajnos.
2008. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ketteske ***** válasza:
Azt, hogy van valami, már 5 hetesen megállapítja, de ezt a teszt eredményéből is lehet tudni. Hogy él-e az a 6. hét körül derül csak ki. Szóval érdemes várni.
2008. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!