Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyász mennyire korai...

A nőgyógyász mennyire korai terhességet képes megállapítani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy olyan "problémám", hogy már másfél hetet késett, de a teszt negatívat mutatott ma reggel:(. Ha elmegyek a nőgyógyászhoz ő megtudja mondani, hogy mi miatt késik? Vagy mi ennek a menete? Köszönöm elöre is a segítséget.
2011. máj. 2. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés milyen a doktor és milyen felszereltsége van.

Barátnöm volt így, és vért vettek neki, majd 2 nap múlva megint. kiderült van hcg-je de nem nött neki, így egy elhalt terhessége volt. a doki csak egy megvastagodott méhfalat látott. így vártak pár napot és megjött neki.

2011. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már ha a nem várt napján mész, vesz vért és du. mikor meg van a vérvétel eredménye meg is tudod, hogy sikerül e. Nekem is így volt, de sajna nega lett! Tehát most már nyugodtan elmehetsz!
2011. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg ultrahanggal már látja a doki. De, ahogy írták is, a vérvétel a legtutibb.
2011. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szóval akkor akár már holnap vagy holnap után elmehetek a dokihoz, mert ha terhes vagyok akkor már meg tudja állapítani.

Köszönöm a segítségeteket:)

2011. máj. 3. 01:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a nemvárt után egy héttel már tapintással is megtudta állapítani az orvos!Nyugodtan elmehetsz már!Biztosat tud mondani!

2011. máj. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Akkor sztem elmegyek holnap a nőgyógyászhoz. Mert ma már nem rendel. Végülis ha baba van a dologban akkor nagyon szép születésnapi ajándék lesz.:):):)
2011. máj. 3. 11:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok!Majd írd meg mi volt!
2011. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végülis ma voltam nőgyógyászaton. Megvizsgált, csinált egy hüvelyi uh-t és az alapján azt mondta hogy nem vagyok terhes. Valószínű hogy késői peteérésem van. De ha egy hónapon belül nem jönne meg akkor egy hónap múlva menjek vissza hozzá reggeli vizeletmintával. Ezt miért kérhette?
2011. máj. 5. 10:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem középidőben volt peteérésed,hanem később,ahogy mondta,akkor kb.1-2 nappal azelőtt is megtermékenyülhettél,amikorra nem vártad(vagy később),és ezt ma még nem láthatta.Ezért hívott vissza,bár az egy hónapot nem értem,laborvizsgálatra,hátha mégis van ott valaki.Ha pedig nincs,akkor talán megállapítja,hogy mi a baj.
2011. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha masfel hetet kesett es terhes vagy akkor mar kimutathato ultrahanggal.

Az is lehet, hogy egyszeruen a peteeresed kesik ebben a honapban es akkor ugye a verzes is csuszik

2011. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!