Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyász mikor tudja...

A nőgyógyász mikor tudja megállapítani a terhességet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem vasárnap kellett volna megjönnie, hétfő reggeli teszt negatív. Ha péntekig nem jön meg, délután megyek nőgyógyászati rendelésre. Mire számíthatok ott? Ha terhes vagyok már meg tudja állapítani? Elküld vérvételre? Vagy hogy miért nem jön meg?


Köszi a válaszokat.


2009. aug. 19. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben még várnék azért az orvoshoz menéssel.Mikor én az elején tartottam,így utólag visszagondolva kb 3 hetes terhes lehettem,mikor elmentem egy dokihoz és azt mondta,meg van vastagodva a méhnyálkahártya,majd meg fog jönni.Rá egy hétre derült ki,hogy babát várok,akkor már uh-gal meg is tudta nézni a doki bácsi.Szerintem várj jövőhét elejéig,akkor reggel tesztelj újat,aztán menj orvoshoz.Szorítok neked,hogy 2 csík legyen!
2009. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5 napos késésnél még nem sokat lát a doki, esetleg a terhesség tényét sem tudja biztosan megállapítani, csak vérvétellel. Jobban jársz, ha vársz addig, amíg két hetet késik. Akkor, szerencsés esetben már szívhangot is lát a doki, meg persze te is. :-) És addig a negatív tesztből is lehet pozitív.
2009. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. aug. 19. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!