Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki milyen vitaminnal segíti a...

Ki milyen vitaminnal segíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Sok terhesség előtti vitaminról olvastam, nem tudom,melyik lenne tényleg a legjobb.
2020. jan. 13. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Inozitol folsav italpor, ladeevit vitamin
2020. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Trimeszter+C,D,E vitamin+Q10+Inofolic
2020. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Van nehany tasak Inofolicom...kell esetleg valakinek? En mar nem fogom meginni, de eleg draga...szivesebben adnam oda valakinek minthogy idovel kidobjam :)
2020. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Femibion 0
2020. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyit mondott a dokim, hogy folsavat szedjek meg D-vitamint, a tobbi vitamint be tudom vinni a szervezetembe, ha normalisan taplalkozok es minden nap eszek zoldseget es gyumolcsot is. Ugyhogy azt javasolta, felesleges egyeb draga terhesvitaminra kolteni, mert a fontos osszetevoje a folsav.

Meg nem kezdtuk el a probalkozast, ugyhogy nem tudok nyilatkozni, mennyiben segitett.

2020. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2020. jan. 14. 01:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok en is szerttem volna mrgvasarolni kedves 3 as valaszolo de most drga nekunk. Ha megvan meg szeretnem kerni.
2020. jan. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
GAL babaváró
2020. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi lehet a baj? 1 hónapja próbálkozunk babával, de megjött, de ez most nagyon durván. Rengeteg csomok (alvadt vér) is jön ki, derekam hátam szét szakad, hasam napi 2x tuti megy, meg görcsölök is. Mi lehet ez? 😔
2020. jan. 15. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!