Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkezik az elsö...

Jokedv kérdése:

Mikor jelentkezik az elsö tünet teherbeeséskor?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
4 gyerekem van, de még várom... 🤣 Nem törvényszerű, hogy van tünet.
2020. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Amikor megjelenik a hcg. Tehát, ha terhesség miatt van tünet, akkor a teszt is mutatja. Alapvetően ovu után emelkedik a progeszteron ez miatt vannak a pms tünetek, aki babát szeretne sokszor már azt is terhes tünetbek gondolja, amivel nem lő mellé, csak terhesség esetén jelentősebb, illetve másabb, érzi az ember :) Vagy épp semmi tünet nincs csak a mensi elmaradás.


Pontosat nem lehet tudni, mindenki másképp és máskor reagál a hcg-re. Nekem pl 5 nappal mensi előtt tünetem volt, émelyegtem mint aki részeg... ez ki is tartott a második trimeszterig. Aznap teszteltem is, mert sose szédelegtem. De előtte is volt már egy sikertelen terhességem, műtéti befejezéssel, akkor a pms tünetek se jelentkeztek ezért azt is elfelejtettem, hogy menstruálnom kellene, mikor eszembe jutott, 6 napja késett.... lehet pszichésen, de mikor bementem a patikába tesztet venni elkezdtem görcsölni, tehát nulla tünetem volt 6 nap késésig. Szóval egy embernek több terhességnél is lehet hamarabb vagy később jelentkező tünete.

2020. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első terhességi tünet? Én kb a terhesség 8. hetétől éreztem először tüneteket (reggeli émelygés, hányás, fáradékonyság). De mindenkinél más, vkinél egyáltalán nincs.
2020. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6-ik héttől kezdődött minden tünetem
2020. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7. héten kezdtem el hányni, aztán elmúlt egy hétre. Amikor visszajött kitartott a 20. hétig.
2020. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok, eddig terhességi tünetem nem volt! Ha az UH nem mutatná, hogy makk egészséges kiscsaj lakik odabent eszembe nem jutna, hogy terhes vagyok 😀 Nyilván nem jött meg, egyedül azért teszteltem. Nem törvényszerű, hogy legyen tünet.
2020. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!