Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek megvan a rossz hangulat...

Akinek megvan a rossz hangulat mint pms tünet, annál ha sikerül teherbe esni az akkor nem jelentkezik?

Figyelt kérdés

Kedd körül kell megjönnie de 2 napja borzalmas a hangulatom (sírás, idegesség) van állandóan rajtam ...ez tipikus mensi előtti tünet, így biztos nincs baba?


Köszi előre is!


2020. jan. 12. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ez viccesen hangzik. Szerintem badarság. Ha csak mensi előtt kap el a szomorúság meg idegesség akkor irigyellek. Mit meg nem adnék ha csak havi 1x lenne ez rám jellemző 😄 Komolyra fordítva, vegyél 10 vagy 12es érzékenységű tesztet, az megmondja!
2020. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik, ha pozitív a teszt.
2020. jan. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fiam születése után új pms tünetként jött elő egy fajta idegesség, házsártosság pár nappal mensi előtt. Mikor a tesóra vártunk abban a hónapban is jelentkezett mikor terhes lettem, de mivel sokat vártunk rá és a várható ciklus előtt alapból idegesebb voltam így már nem is vettem alapul.
2020. jan. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Nem akarok tesztelni mert nagyon azt érzem hogy meg fog jönni...legalábbis a kreténségi indexen az mutatja :)
2020. jan. 13. 07:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Én totál lenyugodtam.
2020. jan. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon eltérő lehet mindenkinél, erre nem lehet adni. Nekem például ugyanúgy voltak pms tüneteim (derékfájás, görcs, pattanások), de nagyon nyugodt voltam. Ez kissé furcsa is volt számomra, de elég ingerlékeny szoktam menzesz előtt lenni.
2020. jan. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már előtte egy héttel mindig idegbeteg voltam. 😄 Most nem, most nyugodt voltam, pozitív is lett a teszt hétfőn. De ez nem feltétlenül lehet tünet. Teszteltél már kérdező?
2020. jan. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!