Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja még 28-ra?

Ki nem várja még 28-ra?

Figyelt kérdés
Izguljunk együtt. :-)
2020. jan. 14. 21:08
 91/135 anonim ***** válasza:

9 dpo-n még szinte esélytelen bármi is, ne adjátok fel! Nekem anno a lányommal 3 nap késésnél is negatív volt a tesztem... Szóval hajrá!

N

2020. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/135 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Nekünk sem sikerült most, most, vagyis 5 nappal előbb megjött. Soha nem jött meg a menzeszem 23 napra.. Nem baj ez az első hónap volt😊
2020. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/135 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Én vagyok akinek “mindjárt előnt a vér” érzése van.

Vissza néztem és nem olyan pontos azért a ciklusom. 28-31 nap között. Szóval 23-26 között kene meg jönnie, szóval igaz eddig nem jött meg de meg a normális ciklusaim szerint megjohet vasárnapig.


Nem tudom mi lesz, már jó lenne ha megjönne vagy pozitív lenne a teszt mert rossz ez a bizonytalanság. Ma is negatívat teszteltem, ez már legalább a 12. dPO ha nem több szóval már én se fűzök hozza sok reményt.


Azért szurkolok mindekinek mert 7-9 dpo meg azért korai, szóval simán lehet meg pozitív!

2020. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/135 A kérdező kommentje:

Csajok, én első terhességemnél minden mensis tünetet produkáltam, meg is voltam róla győződve, hogy abban a hónapban nem jött össze, tényleg fájt a mellem, még az idegbaj is kerülgetett, görcsölgettem, folyamatosan néztem, hogy megjött-e már. És aztán nem jött meg végül, hanem pozitív lett a teszt, elsőnek csak halvány, de látható, másnap meg már majd leugrott a két csík. Hihetetlen, hogy egy nap alatt is mennyit erősödik már abban a szakaszban, amikor késik.


Ne csüggedjetek, a ,,mindjárt megjön" érzés terhesség esetén is fennáll! :-)

2020. jan. 24. 19:05
 95/135 anonim ***** válasza:

93:


Van akinek csak nemvárt után lesz pozitív a tesztje! Szerintem ez különösen azokra lehet igaz, akik nem napra pontosan tudják mikor is van a nemvárt. Úgyhogy még ne add fel!

2020. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/135 anonim ***** válasza:
Van egy digitális 10-es tesztem. Szerintetek mikor lenne a legjobb megcsinálni, úgy hogy még a mensi elött? (Telelünk egy hetet, hátha azért bekukucskál a baba...elég romantikus lenne, hogyha pozi, akkor itt már tudnám 🤷‍♀️, ha meg negatí, nem ér nagy meglepetés :/ ) (én vagyok a 7. Dpo-s)
2020. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/135 anonim ***** válasza:
92es vagyok, írtam hogy megjött... De olyan fura, ahogy észrevettem el is múlt.. Lehetséges hogy beágyazódási vérzés volt? Orvosom szerint van ilyen is... Legalábbis reménykedem hogy az volt. Tesztet még nem vettem, ti melyiket használjátok?
2020. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/135 A kérdező kommentje:
Szerintem a nemvárt előtt 1-2 nappal már van rá esély, hogy kimutatja úgy, hogy egyértelmű, nem kell nagyítózni. :-)
2020. jan. 24. 21:08
 99/135 anonim ***** válasza:

Jaj bocsi, igazad van.

Nincs benne tapasztalatom de ha nem ömlött a vér akkor lehetett beágyazódás.


Szerintem 11-12 dpo előtt nem érdemes ellőni a digitálist!

2020. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/135 anonim ***** válasza:

Hat lányok úgy tűnik lehet menzesz előtt napokkal is “mindjárt elont a ver” érzés... ma megjött sajnos.


Remelem a február a mi honapunk :)

Mindenkinek akinek meg lehet szurkolok és várom a híreket !

2020. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!