Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja még 28-ra?

Ki nem várja még 28-ra?

Figyelt kérdés
Izguljunk együtt. :-)
2020. jan. 14. 21:08
 81/135 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

N vagyok, na, én is kiestem ebben a hónapban. Tulajdonképpen teljesen feladtam. Én régen azt hittem, hogy 30 éves koromra már legalább 3 gyerekem lesz, (a terv 4-7 között lenne), de most kezdem úgy érezni, "be kell érnem" az eggyel. Persze, tudom, hogy ez egyáltalán nem olyan, mint akinek nincs, és szeretne, és nem akarok én sem hálátlan, sem elégedetlen, sem telhetetlen lenni, de körülöttem mindenki szül, már nagyon sokadik gyerekeket is, olyan is, akiről úgy tudtam, nem is akar, én meg lassan 3 éve hiába várok a babára. A vetélésem óta pedig a ciklusom is lerövidült 22-25 napra... Bocs, csajok, csak most épp kicsit kibuktam...

De nagyon szurkolok még mindenkinek, akinek nem jött meg! Írjatok, hogy alakul a helyzet!

2020. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/135 anonim ***** válasza:
Melyik a legérzékenyebb teszt?
2020. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/135 anonim ***** válasza:

Sajnálom akiknek úgy néz ki most nem, de mindenkinek szurkolok hogy sikerüljön mielőbb. Akinek meg meg lehetséges annak meg várom a híreit hamarosan. :)


Én ma/holnap nem várom de meg nem jött meg. Viszont kene egy olyan kérdésem hogy nektek mielőtt megjön szokott többször az az érzésetek lenni hogy “el kell mennem WC re mert elöntött a ver de aztán mégsem”?

Nekem most ez van tegnap óta.


Olvastam több helyen hogy van ilyen terhesség elején meg első terhességemnel is volt de van akinek akkor is van mikor tényleg megjön? Mert nekem akkor csak egyszerűen gorcsol és jön a vér... bocsi a részletes leírást csak kiváncsi vagyok hogy működik ez másoknál, és van e remény, mert a teszt ma meg negatív...

2020. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/135 anonim ***** válasza:
Én menzesz elött soha nem éreztem (vagy nem figyeltem meg) erősebb vizelési ingert...bízzunk benne, hogy a kicsi nyomja a nagyot ☺️
2020. jan. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/135 anonim ***** válasza:

Én ma teszteltem egy hómezőt :( bár csak 9. Dpo, de a szívem mélyén valahol érzem hogy nem sikerült :(


N: Én megértem amit írsz, én is azt hittem hogy 30 éves koromra lesz vagy 2 gyerekem már, ehhez képest itt vagyok 29 évesen gyerek nélkül.

Annyira szeretnénk már a férjemmel kisbabát! :(

2020. jan. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/135 anonim ***** válasza:
Én is teszteltem ma és semmi, és attól tartok nem is volt peteérésem ebben a hónapban,minden peteérés után éjszaka legalább 2szer megyek pisilni és ezt mindig is utáltam, de legalább tudtam megvolt a peteérés most sajnos nincs ilyen vizelési ingerem úgyhogy biztos vagyok benne, hogy ebben a hónapban nem volt :(
2020. jan. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/135 anonim ***** válasza:
85-ös: N vagyok - ha ez megnyugtat, egy ismerősöm pont így volt, már lemondott róla, hogy 30 éves korára két gyereke legyen, erre 29 évesen ikrekkel lett várandós, és még szülinapja előtt megszülettek a fiúk... úgyhogy csak ne add fel, hajrá! :)
2020. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/135 anonim ***** válasza:
Én menzesz elött soha nem éreztem (vagy nem figyeltem meg) erősebb vizelési ingert...bízzunk benne, hogy a kicsi nyomja a nagyot ☺️
2020. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/135 anonim ***** válasza:
Ma vagyok a 7. Dpo-n. Elvesztettem a reményem a hónapra, mert szerintem hamarabb fog megjönni. Leszakad a méhem, medencém, úgy fáj... :(
2020. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/135 anonim ***** válasza:

89:


Én pontosan ugyanezt éreztem 7-8 dpo-n. Ma van a 9 dpo, ma reggelre megszűnt az összes fájdalmam és egyben negatív lett a tesztem is :(

2020. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!