Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja még 28-ra?

Ki nem várja még 28-ra?

Figyelt kérdés
Izguljunk együtt. :-)
2020. jan. 14. 21:08
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/135 anonim ***** válasza:
Én 6. Napon vagyok és nehéz megállni, hogy ne teszteljek. A mellem még ma is fáj, szurkál a hasam. Soha nem éreztem ilyent. Annyira jó megérzésem van, de félek a csalódástól. Ti lelkileg hogyan élitek meg?
2020. jan. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/135 anonim ***** válasza:

pont ugyanígy mint nálad, utolsó 😄

Én nagyjából 10. Dpon lehetek most, hat nem bírtam ki csináltam egyet 😄

A gond az hogy csak 25os x-epil van itthon, ezen nehéz lenne már most kimutatni. De MINTHA iszonyat halványan lenne valami (fotót nem küldök mert szabad szemmel is ránézésre ez még negativ😂) de én tovább bizakodom, hisz ez csak egy nagyon korai kíváncsiság volt.😊

2020. jan. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/135 A kérdező kommentje:

Valaki tesztelt még azóta?

Milyen lett? :-)

2020. jan. 22. 09:39
 64/135 A kérdező kommentje:

Nekem viszont a tünetek most nagyon hamar előjöttek. Semmi ételt nem kívánok, émelygek, de nemcsak reggel, hanem kb. egész nap és tegnap már le is kellett dőlnöm délután, olayan szintű álmosságot éreztem. Mondjuk alapból refluxos vagyok, de a gyomrom is nagyon ég, a nyelőcsövem, meg minden.


Érdekes ez, mert első babánál a 6. hétig nem volt egyáltalán semmi tünet, másodikkal tesztelés előtti napon majdnem elhánytam magam, harmadik terhességemmel nem volt tünet egyáltalán, de el is vetéltem sajnos. :( Most meg kb. nulladik perctől. Már csak abban reménykedek, hogy meg tud tapadni, ha tényleg elindult valami. :-)

2020. jan. 22. 09:45
 65/135 anonim ***** válasza:
Én inkább még várok. Előző terhességemnél 4 nappal mensi előtt teszteltem, persze full negatív. Mensi kimaradt első napján reggel pedig pozitív volt. Felesleges folyamatosan tesztelgetni, csak stresszt okoz. Tegnap este folyamatosan szúrt egy ponton a méhem, ma meg hiába tudtam kialudni magam nagyon álmos vagyok és mindjárt megjön érzésem van... A lányommal is így voltam.. Nagyon remélem sikerült és nem csak képzelődöm😊😊 6 nap múlva lenne esedékes a tesztelés...
2020. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/135 anonim ***** válasza:
Nekem még 7 nap van a nemvártig. Mára eltűnt szinte az összes tünetem, pedig tegnap rendesen görcsölt a hasam :( Nem fáj semmim, nem érzek semmit :( Kicsit most el is szomorodtam :( Még a mellfeszülés is csökkent :(
2020. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/135 A kérdező kommentje:
Szerntem a tünetekre még nem kell sokat adni ebben a nagyon korai időszakban. :-)
2020. jan. 22. 10:37
 68/135 anonim ***** válasza:

Hű hat én szurkolok mindenkinek!

Én vagyok aki 23-24 ér-e nem várja, de ma eléggé úgy érzem mindjárt megjön... a mai teszt pedig teljesen negatív :/

Szóval nem látok nagy reményt de azért amíg nem jön meg nem adom fel :)

2020. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/135 A kérdező kommentje:

Megy a drukk! :-)

Olyan izgalmas már ez a része, amikor már lehet tesztelni!

2020. jan. 22. 11:18
 70/135 anonim ***** válasza:
Tesztel vki Holnap?
2020. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!