Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt már valaki hasonlót...

Tapasztalt már valaki hasonlót? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ciklus 17.napján nagyon enyhe mindjárt megjövős érzés. 2 napja tart, de csak úgy pár óránként. Mi lehet? Még nem volt ilyen. 28-29 napos a ciklusom és csak 1-2 nappal azelőtt szoktam ezt érezni mielőtt megjön. Babát szeretnénk. 2 naponta, de van hogy naponta együtt vagyunk. De ez valahogy peteéréshez túl késő, amúgy se szoktam érezni, beágyazódáshoz meg túl korai.
2020. jan. 16. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel, ugyanezt éreztem, csak én a ciklusom 23. és 24.napján, de csak késő délután/éjszaka. Szintén csak közvetlen mensi előtt szoktam érezni.

Mikorra nem várod?


29N

2020. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Január 28-ra nem várom. Nem tudom mi ez. Nem hiszem hogy felfáztam volna. Az más. Az fáj. Ez meg csak olyan kis valami 😅
2020. jan. 16. 19:24
 3/8 anonim válasza:
Szia!Èn 20.-ra nem várom és nálam is hasonló a helyzet,csak pluszban mellérzékenység is bejátszik,hőm fent van, fehér krémes folyás és haspuffadás nagy örömömre..Még nem teszteltem, várok még egy kicsit.Kb.egy hete volt egy erős nyilalás a hasamban pár másodpercig tartott csak azóta jobb a helyzet.Kíváncsi leszek rá hogy mi lesz belőle..
2020. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok én is 20ra nem várom ☺️ nálam is van mellérzékenység. Nem tudom mit gondoljak 🤷 szeptemberben pozit teszteltem, de az öröm akkor nem tartott sokáig, így most elég ambivalens érzéseim vannak. Írjatok, ha vannak fejlemények.
2020. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Mi us babát szeretnénk, peteéréskor tehát 2 menzesz között együtt voltunk es 2 napra rá verezni kezdtem enyhén, nem igazán olyan mint a menzesz mert elég a tisztasági betét is. Beágyazodasnak még korainak tartom.
2020. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

28.ciklusnapon negatív a tesztem 😔😞

2020. jan. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én folyton ilyen kis valamiket érzek a luteálisban, amióta gyereket szeretnénk. Még sosem voltam terhes :)
2020. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Nekem sajnos tuti megjön, már tegnap éreztem és volt egy kis rózsaszín a tisztaságin. 😔

Kár, hogy csak kb 25% az esély, ha jókor vagyunk együtt...ez kötsögség.

Drukkolok Mindenkinek! 🍀❤️

2020. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!