Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 feletti nők akik mostanában...

30 feletti nők akik mostanában döntöttétek el hogy jöhet a baba, nem stresszeltem a korotok miatt?

Figyelt kérdés

Úgy hozta a sors, hogy 33 évesen döntöttük el a párommal, hogy jöhet a baba / 2 éves kapcsolat után/ és most fél év próbálkozás és a 34. szülinapomhoz egyre közeledve teljesen kétségbeestem és bepánikoltam, hogy mi lesz ha kifutok az időből.

Ráadásul mindenhonnan azt hallgatom, hogy benne vagy már a korban, mikorra tervezizek , már lassan kifutsz az időből szóval a környezetem, és az egész világ ezt szajkózza felém és a velem egykorú nők felé, hogy kifutunk az időből, de ettől nem fog gyorsabban jönni az a baba.

Ti hogy élitek meg????

Ráadásul a környezetemben több olyat is hallottam akiknek 2.-3. hónapban összejött, pedig nem szedtek se vitamint semmit.

Én már a tervezés előtt elkezdtem szedni a terhesvitaminokat, sőt a párom is issza a Folandrol port a biztonság kedvéért és mielőtt belevágtunk volna, elmentünk nőgyógyáaszhoz aki mindent rendben talált és ennek ellenére mégsem jött eddig össze.

Azt sem mondhatnám, hogy annyira rástresszeltem, mert az első 2 hónapban még majndem hogy félve néztem meg a teszteket , mert egy picit be voltam parázva ettől az egésztől.

Sokat segítene ha elmesélnétek ti hogy élitek meg a várakozást?

Normális, hogy egy idő után ennyire rástresszel még az is aki előtte nem stresszelt rajta folyton?

Vagy csak a közelgő szültesénapom miatt lehet?

Mintha most döbbentem volna rá , hogy mennyire elkéstem már ezzel az egésszel, de ha visszafordíthatnám az időt sem tudnám másképp csinálni, mert el nem tudom képzelni, hogy erőszakosan keresnék egy férfit csak azért, hogy gyorsan teherbe essek..

egyszerűen így alakult és mindig is úgy éreztem, hogy a párom jókor jött mert valószínűleg addigra voltam csak felkészülve egy új kapcsolatra.



2020. jan. 16. 20:53
1 2
 1/18 Stangli ***** válasza:
76%
Nagyjából ugyanígy csináltuk mi is. Az életkor is stimmel. Próbálom magamnak bemesélni, hogy jol viselem de érzelmi hullámvasút lett a ciklusom... megjön, majd peteeres, aktívkodás, telnek a napok és közeledik az újabb menzesz. Ezek a legrosszabb napok. Megy a fejemben a matek, hogy megjön vagy sem. Én bízom benne, hogy csak a kezdeti újdonság varázsa miatt van ekkora izgalom a fejemben és egy idő után lazábban fogom kezelni a dolgot.
2020. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Én már 25 évesen is be vagyok pánikolva, mert a csapból is a gyerekvárás, teherbeesés folyik. Nekem meg jelenleg párom sincs.
2020. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
34. szülinapom előtt 2 héttel szültem. Sok mindenen kellett stresszelnem, mert a terhesség és a szülés is komplikált volt. Így a korom miatt nem stresszeltem. Mi korábban még nem akartunk gyereket, pedig már 14 éve együtt voltunk. Ez így volt jó és azóta se bántuk meg, hogy előtte mèg "éltünk".
2020. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Az lemaradt, hogy 1 év alatt jött össze.
2020. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Pont ugyanígy voltam. 32 voltam mikor megismerkedtünk. Sosem lett volna más időpillanat, amikor nekünk közös lett volna az utunk. Egy évre rá esküvő. Mi várni akartunk egy évet még, hogy legyen időnk egymásra, közös élmények, alapok amikre lehet építeni egy családot. 34 évesen kezdtünk próbálkozni... Majd nem jött, nem jött... Kivizsgálások. Sorra derültek ki a bajok. Meddőségi központ. Egy műtét. Ekkor már 35 voltam. 3 sikertelen inszemináció, majd idén júniusban sikerült az első lombikunk. 37 leszek mire szülök.

A korom miatt nem stresszeltem. Amiatt sokkal többet, hogy ösdzejön-e és ha igen mikor, mennyi csalódás után. Megjegyzem, őrült nagy mázlink volt.

2020. jan. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Azt tudod, hogy a folandrolt csak kúraszerűen lehet használni, max 2 hónapig?


Te iszod az Inofolicot? d Vitamin?


Amúgy ne hallgass a sok idiótára, csak azért mondogatják ezeket, hogy mozogjon a szájuk meg áramoljon az ajkaik között a levegő, de értelem nincs benne. Nem vagy öreg, és kb 10 éved van még kifutni az időből. Szóval nyugi.

2020. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon nem érdekelt :-D Akkor paráztam volna ha mondjuk 25 évesen albérletbe vagy hitelre jön a gyerek. Azért egy 30-40 éves nő még bőven fiatal, simán tud egészséges gyermeket szülni, ez csak vihar a biliben.
2020. jan. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

3.hónapja issza a folandrol port a párom.

Én femibion 0-val kezdtem, atán szüneteltettem, aztén most jutavitos 1000 ft-os sima folsavat szedek jutavites D -vitaminnal.

2020. jan. 17. 06:23
 9/18 A kérdező kommentje:
5-ös nehéz lehetett..
2020. jan. 17. 06:24
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Körülöttem mindenki 30 körül szül/szült, sőt most egyik ismerősöm 40 évesen lett spontán úton terhes. Ezek miatt én nem érzem, hogy lekéstem volna bármiről is. Persze, ha már 18 évesen elkezdtem volna dolgozni, biztos, hogy huszonévesen már szültem volna. De mivel egyetemre jártam, majd dolgoztam és kicsit "éltem", ezért így alakult. Pedig a megfelelő pár már 10 éve mellettem van/volt. Nem érzem magam idősnek, sőt..
2020. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!