Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitseg! Elveteltem?

Segitseg! Elveteltem?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok, reggel a pisiles elott egy kis adag, kb egy kis gomboc mennyisegu ver jott, de csak ver, azota semmi. Mi tortenhetett? Elveteltem?! Nem rendel az orvosom, csak kedden fog fogadni. Normalis ez? Elso terhesseg !!

2020. jan. 19. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Nyugodj meg!(Tudom, könnyű ezt mondani...)

Aztán menj be a nőgyógyászati ügyeletre, ott meg fognak vizsgálni jó esetben azonnal.

2020. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Nyugi


Irány a szülészet- nógyógyászat

Ott ellenőrzik a babàt

2020. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Reggel mikor ez történt nem gondoltál arra, hogy bemenj az ügyeletre?

Amúgy nem.Terhesen nem normális ha vérzel.De akár egy szextől is lehet, egyáltalán nem biztos hogy elvetéltél.

2020. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Reggel egyből hívtam az orvost,akit kicsit sem érdekelt, mondván, hogy ha elakar menni ugyis elmegy.
2020. jan. 19. 16:08
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Be kellett volna menned a kórházba. Ilyen esetben nem az orvost kell hívogatni.
2020. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Én is véreztem az első terhességem alatt, de azzal tisztában voltam, hogy a vér nem jó jel terhesen.Nem hívogattam az orvosom.Összebatyuztam és bementem az ügyeletre onnan meg küldtek a nőgyógyászatra.Megvizsgáltak,befektettek és 2 nap múlva hazaengedtek.Be kell menni, nézesd meg magad.
2020. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azonnal orvoshoz, ügyeletre rohantam volna...
2020. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem az orvosodat kell hívni ilyenkor, amit amúgy szoktak is mondani, hanem a sürgősségire kell bemenni, a darabos vérzés terhesség során sosem jelent jót. A vérzés terhesség alatt semmilyen formában nem normális, mindig van valami oka.
2020. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy "de csak vér"?? Minek kellett volna jönnie, hogy bemenj az ügyeletre?


Az orvost meg cseréld le. Mert valóban nem őt kell ilyenkor hívni, de szólhatott volna, hogy menj be az ügyeletre.

2020. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Tudsz már valamit?
2020. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!