Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Volt már valakinek...

SOS! Volt már valakinek ‘barnázás’? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!



8+4 hetes terhes vagyok. 2hete voltam orvosnál mindent rendben talált, egy hónap múlvára hívott vissza. Tegnap reggelre azonban észrevettem egy pici barna foltot a bugyimon. Először a védőnőmet hívtam ő mennyire gondolja komolynak, azt tanácsolta ma hívjam fel a dokimat lehet hormonpótlásra lesz szükség. Megis tettem holnap délután kell mennem hozzá. Ö is csak ennyit mondott a telefonba, hogy lehet kell gyógyszeres rásegítés. Teljesen bevagyok sz*rva, hogy bírom ki még addig. Nagyon megbízom az orvosomban a másik babámat is nála szültem, alapos orvos. (Annál a terhességnél is kellett progesterone exeltis tablettat szednem a 26. héttől mert nyilt a belső méhszájam.)Az érdekelne volt e ilyen valakinek és mi, hogy lett utána? Időközben olvastam a palástfü tea jótékony hatásáról terhesség megtartásában. Ittam is már, hogy addig hátha ezis segít.


Bocsi, hogy hosszú lett és köszi, ha segítesz!



2020. jan. 20. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem szinte azonnal barnázással kezdődött a terhesség és kb a 8. hétig tartott. Kaptam progeszteront és ettől múlt el. Utána teljesen problémamentes terhességem volt.
2020. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességem barnázással indult. Progeszteron pótlást kaptam. A fiam már 2,5 éves lesz, a kicsivel félidős vagyok. Én mondjuk mindkétszer az ügyeletre mentem rögtön, nem vártam rendelési időre.
2020. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elsőnél 10x véreztem elöszőr progi miatt majd rosszul tapadó lepény miatt

Rengeteg magnézium. Pihenés. Nem emeltem nem hajtottam túl magam.

Másodiknál szintén progi miatt kezdtem majd 2 cm hematoma miatt.

2020. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Menj be ügyeletre.

Nekem volt kis vérzés majd pozit teszteltem. Utána 6.heten barnaztam, be ügyeletre, ahol mindent rendben találtak, de kaptam progeszteront.

Azota megszuletett :) nyugiii

2020. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én most 14 hetes vagyok. Kb nekem 6 hetesen volt először, de csak alig vmi azt a rákszűrésnek tudtam be/mondta az orvos, hogy előfordulhat/. Majd kb 8 hetesen megint csak akkor több. Hívtam az orvost napi 3szor magnézium. Kérdezte, hogy megerőltettem e magam vagy stressz esetleg. 1 hét múlva telefonáljak. Elmúlt,de írt fel az orvos Duphastont, ezt még mindig szednem kell. Minden rendben lesz! :) Írd meg majd, hogy mi volt az orvosnál.
2020. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megírom mindenképp! Köszönöm a válaszaitokat!
2020. jan. 20. 15:39
 7/13 anonim ***** válasza:
En 5+1 hetes vagyok és tegnap este nagyon görcsölt a hasam reggel meg barnázás :/ bocsi hogy ide pofátlankodtam de szerintetek? :/ kedves kérdező írd meg majd veled mi lett
2020. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is a napokban teszteltem pozitívat, majd elkezdtem barnázni. Kértem időpontot orvoshoz, mire fogadott elmúlt, de írt fel progeszteron tablettát. Egyébként 5+5hetesen még szívhang nem volt, 2 hét múlva remélhetőleg lesz.
2020. jan. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként mindent rendben talált.
2020. jan. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek a pozitív tesztekhez! 1.! Nemtudom... neked is segíthet szerintem a progeszteron ilyen korai szakaszban! 😊 szerintem ne aggódj!

Én délután megyek dokihoz... csak reménykedem. De majd írok!

2020. jan. 21. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!