Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki úgy, hogy...

Volt már valaki úgy, hogy nemvárt után a 8. ik napon tesztelt és csak halvány pozitiv lett a teszt?

Figyelt kérdés
Nem első reggeli vizelettel csináltam, bár tudom hogy azzal kell és reggel tesztelek. Nem merek hinni a szememnek :O már másfél éve próbálkozunk és már lemondtam róla... Hozzá teszem , voltunk kivizsgáláson és mindent rendben találtak mindkettőnkél és semmilyen tünetem nincs, csak annyi hogy már nemvárt előtt 2 nappal elkezdtem barnázni és még mai napig is tart. Nem tudom hogy ezt a barnázást mire véljem.

2016. dec. 15. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
nem akarlak meg remiteni. de nekem akkor lett egy hét késés után halovány + mikor elveteltem. végülis olyan mint egy erősebb menzesz. es a barnazas is arra utal. bar nekem az nem volt. minnél előbb orvos!!! remélem minden rendben lesz.
2016. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

6 nap után lett pozitív reggeli elsőből, 10-es érzékenységű teszttel. Nem túl halvány, tehát forgatni már nem kellett.


Ciklus végén estem teherbe, rövid luteális fázis mellett. Nálam is volt két nap barnázás.

Progeszteronpótlást kaptam, hogy minden rendben legyen. (Sajnos előző két terhességem missed abbal végződött, progihiány miatt.)


A helyedben elmennék reggel nőgyógyászatra, mert a pozitív teszt és a barnázás együtt nem túl jó. :(

2016. dec. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A barnázás progeszteron hiányra utal. Sürgősen menj orvoshoz. A helyedben időpontkéréssel se foglalkoznék, csak rohannék a rendelésre. Ha nem kapsz rá progeszteron pótlást, akkor nem sokáig fog tartani ez a terhesség, mivel a progi felelős a terhesség megtartásáért, vagyis nélküle elvetélsz. A 12.hétig gyógyszert kell rá szedni. Ez nem játék! Siess az orvoshoz.
2016. dec. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igazuk van a többieknek. Nyilván nem vagyunk orvosok, és nem is látunk beléd, csak tapasztalatok és összeolvasott dolgok alapján tudunk válaszolni, de ha te 10 napja barnázol (=vérzel), az nagy eséllyel vetélés. Nagy bajod nem lesz belőle, ilyen kicsi terhesség menstruációval kiürül, nem kell műteni, csak nyilván szar érzés, hogy régóta próbálkoztok, és nem sikerül.


Orvosfüggő, hogy próbálkozik-e ilyen esetben még gyógyszerrel, a következőnél viszont már a legelejétől kell majd szedned.

2016. dec. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha teheted még ma menj nőgyógyászhoz és kérj progipótlást, mert ahogy előttem sokan már leírták vetélés jele lehet, főleg, hogy még halvány a teszted ennyi idő után :S Drukkolok, hogy ne legyen rossz vége!
2016. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Juj ne haragudj, de hamarabb is gondolhattad volna,( hogyha máskor rendesen vérzel peresze,most meg csak barnázás van),hogy valami más... Így már bocsi, nem akarok vészjósló lenni, de lehet késő lesz, irány a doki, 10 napja "vérzel"... A halvány teszt lehet későbbi peteérés, vetélés, de akár méhenkivüli terhesség miatt is. Ennyi napja tartó barnázással spékelve főleg aggasztó! Menj még ma, ne várj, hátha megmenthető élő a terhesség jó helyen, csak progi pótlás kell. De ne vedd félvállról mert a méhen kívüli terhesség pl nagyon veszélyes! Jobb félni,... Szorítok,hogy minden rendben legyen!
2016. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves 4es valaszolo ez nem igaz egeszeben amit irtal .. En 7nap keses utan kezdtem barnazni es masnap megmutottek elhalt a terhessegem es nem tisztultam ki teljesen igy az orvosok nem akartak megkockaztatni a vermergezes lehetoseget!!! Es akkor mindossze 5 hetes terhes voltam !!

Most a masodik terhessegem megtudta kor 4+3voltam sajnso pont hetvegere jott ki a pozi igy csak imadkoztam hogy ne legyen baj ! Hetfon 4+6h rohantam orvoshoz nem volt se verzes se barnazas se masfele folyasom de a dokim automatikusan ki irta a "duphastont" amit a 12.hetig kellett szednem napi kettot !! Ma mar 19hetesek vagyunk ;)


Kedves kerdezo keresd fel az orvosod miel hamarabb !!! Nem kell egybol rosszra gondolni de jobb az elovigyazatossag :) minden rendben lesz :) pihenj sokat es ne stresszelj ;)

Majd irj hogy mi volt ;D

2016. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat csajok, ma reggel is teszteltem halvány pozitivat és elmentem nőgyógyászhoz, aki ultrahangra küldött, mert ő is megerősitette, amit ide leírtatok. Az ultrahangon nem láttak semmit se, de azért vissza kell majd mennem a hónap végén a nőgyógyászhoz. Ezek szerint várhatom a mensim és korai vetélésem volt/van, esetleg halvány remény még hogy később fogant és még nagyon fiatal (beágyazódás)a terhesség. Ez van, majd legközelebb talán sikerül. Ez a teszt legalább kicsit meg nyugtatott hogy még is lehet majd babánk a párommal.
2016. dec. 16. 13:38
 9/10 A kérdező kommentje:
egyébként azt hozzá teszem, hogy volt már olyan hónapom hogy 39ik napra jött meg a mensim, napokig tartó barnázással, de akkor nem teszteltem pozitivat. Most is igy gondoltam, hogy ez a hónap is ilyen lesz és ezért nem teszteltem korábban, csak tegnap és ma, és mivel furcsállottam hogy csak barnázom mensi sehol, ezért löttem el a tesztet.
2016. dec. 16. 13:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia nekem a nem vart elott mar egy hettel kimutatta a halvanypozit most 13 hetes vagyok :) szoritok
2016. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!