Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a nőgyógyászom szerint 6-7...

Ha a nőgyógyászom szerint 6-7 nap múlva megjön a vérzésem, az akkor azt jelenti, hogy nem sikerült a baba ismét?

Figyelt kérdés

22-ik ciklusnapon vagyok.

Reméltem hogy ilyenkor még nem lehet megmondani a méhnyálkahártya állapotából, hogy nem sikerült.

Megnézi a véremben a Hcg-t is. De az arcán látszott, hogy nem nagyon van amit reménykedni.

Szerintetek?


2020. jan. 20. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Azt jelenti. Valószínűleg vékony a méhnyálkahártyád, meg gondolom nem akar hiú ábrándokba kergetni.
2020. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így érzem.
2020. jan. 20. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként nem tudja megmondani... sőt, ha valali nem várt napja körül megy akkor meg olyan vastag a méhnyálkahártya, hogy vagy baba vagy mensi lesz belőle. Inkább az zavarta, hogy mit szeretnél ilyen korán, mellesleg, ha terhes is lennél/leszel, moat még a vérből sem nagyon kimutatható. 2-3 nap múlva már igen. Szóval egy dilis doki, aki még csak egyenes sem volt veled, hogy tisztázza, túl korán akarsz infót.


Simán lehet még terhességed ebben a ciklusban, esetleges beágyazódás még csak most kezd befejeződni. Még a jóisten se tudná megmondani mi lesz.

2020. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
2-3 nappal menstruáció előtt voltam rákszűrésen, kérdeztem az orvost, látná-e már, ha van valami? Azt mondta, annyit lát, hogy vagy menstruálni fogok, vagy terhes vagyok, ennél többet nem.
2020. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért zaklatod ilyenekkel ilyen korán? Nem tudja megmondani hidd el. Komolyan vegyél pár csomag tesztet és ha késik, akkor pisálj rá. Nem olyan nehéz.
2020. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

November végén kértem időpontot, és több mint másfél hónapra rá kaptam egyet.

Gondoltam elmegyek, mert mivel Closty kezelésem van, így nem árt ha megnézi, hogy mi a szitu.

Elmeséltem h egy hét múlva kell jöjjön a mensi elméletileg. Én tudtam h egy olyan időpontban megyek amikor semmit se lehet megállapítani. Vett kenetet, a méhnyakrák szűrés miatt stb.

De nem nyaggattam. Nem azért mentem, hogy 1 héttel a mensi előtt mondja meg, hogy terhes vagyok-e. Ne értsétek félre. Mivel hosszú a várólista így akkor kell menjek amikor lehetőségek van rá.



A kérdésem lényege az volt, hogy meg lehet ilyen korán állapítani, h megjön vagy nem?

De erre is kaptam választ.

Köszönöm amúgy mindenkinek aki válaszolt! 🙋‍♀️

2020. jan. 24. 07:45
 7/7 A kérdező kommentje:

Amúgy már több, mint 3 éve próbálkozunk a babával, úgyhogy lassacskán tudom, hogy könnyű a terhességi tesztre pisilni. Csak pozitívat nem könnyű tesztelni vele. 😉 De amúgy ezt a választ is hasznosnak ítéltem, annak ellenére, hogy elég irónikus volt.

Tehát, köszi a válaszokat!

2020. jan. 24. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!