Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyászom felírt norcolut...

Luna20120323 kérdése:

A nőgyógyászom felírt norcolutot 2x1-et 5 napig kellet szednem. A mensim elmaradása véget. Mivel nem történt semmi, már második hónapja. És a barátommal próbálkozunk a baba projekten. Lehet hogy megfogant?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 09:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Bocs, de baromi erthetetlenul fogalmazol....

Amugy meg tesztelj.

2012. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ahányszor teszteltem negatív lett... : (
2012. ápr. 9. 09:59
 3/14 anonim ***** válasza:
A Norculut nem generál peteérést. Csak lelökődik a méhnyálkahártya. Ha van valami betegséged, mint a PCO akkor akármennyit szedhetsz belőle nem fog beállni a menzeszed, kell mellé más gyógyszer is. Miért írták fel?
2012. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azzal mentem el dokihoz hogy lehet hogy terhes vagyok.. Elküldött vizelet vizsgálatra ami negatív... majd ezt írta fel hogy elősegítse a mensim, ami amúgy 5-7 között szokott lenni..de semmi ..
2012. ápr. 9. 10:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit látott az UH-n?
2012. ápr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
túl sokat nem tudtam meg tőle...nem magyarázott meg semmit. majd a héten vissza megyek...
2012. ápr. 9. 10:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha cisztáid vannak, (ami lehetséges) kérj egy alapos vérvizsgálatot. Nekem is így kezdődött 2 évig csak a norculutot és a fogamzásgátlót tömték belém. Mikor megelégeltem szóvá tettem, és elküldettem magam kivizsgálásra, ahol kiderült, hogy IR-em van és PCO-m. Kerestem egy endokrinológust, aki írt fel gyógyszert. Kezelés mellett 8 hónap kellett, hogy teherbe essek.
2012. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

sziasztok!kicsit belekotyogok ha nem baj!nekem se jött meg pedig rég meg kellet volna!most én is eldöntöttem,hogy megyek dokihoz!de én attól félek,hogy össze vissza fognak tömni gyógyszerrel és mégse jön meg!valami más baj van!

egy hülye kérdésem lenne:én március elején antibiotikumot szedtem!kitolhatja a peteérést?vagy egyáltalán befolyásolja?köszönöm a választ!

2012. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenféle gyógyszer befolyásolhatja főleg az ilyenek...
2012. ápr. 9. 14:53
 10/14 anonim ***** válasza:
köszi a választ!sokszor van ilyen,hogy kimarad a menszid??mert szerintem nem biztos,hogy cisztáid vannak!de ez csak az én véleményem!
2012. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!