Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok késői pozitív...

Tapasztalatok késői pozitív tesztel?

Figyelt kérdés

Kedves jelenlevők, tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van, de igazából tényleg tapasztalatokra lennék kiváncsi hogy van e még esélyem.


Első terhességemnél 9 nappal aktus után pozitív lett a teszt (biztos az volt mert az volt az első alkalom hogy próbálkoztunk tehát előbb nem lehetett)

Szinten mikor ra keresek terhességi képekre legtöbb helyen azt látom 8DPO, 9DPO pozitív a teszt.


Igaz nem tudom akkor volt e ovulaciom ahogy a naptár írja, de 10 nappal ezelőtt voltam együtt férjemmel (azóta nem tudtunk) és ma totál negatív a tesz. 2 nap van a nemvartig. Clearblue digitálisat próbáltam mert azt írja akar már 4 nappal menstruacio előtt is jó.


Szóval ha bárkinek van tapasztalata hogy aktus után 10 nappal negatív a teszt de mégis terhes lett, azt jó lenne tudni legalább. Tudom attól meg én nem vagyok feltétlen terhes de legalább meg a remény megmarad :)


Előre is köszönöm bárkinek aki válaszol és szép napot nektek!


2020. jan. 21. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha 10 napja voltatok együtt, és 2 napod van a nemvartig, akkor szeribten lekestetekaz ovulációt. Az ugyanis 14 nappal mensi előtt van általában. Ha előtte is együtt voltatok, akkor ez targytalan.

Egyébként szerintem 10 nap után még lehet pozitív, mondjuk nekem is mutatta már mindkét gyerekemet ilyenkor nagyon halványan.

2020. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen off, de én ezt nem értem. Honnan tudod, hány napja volt az a szeretkezés, amiből baba lehet? Havi egyszer vagytok csak együtt? 4 gyerekem van, de fogalmam sincs, melyik szeretkezésekből fogantak, hiszen szeretjük egymást, sokszor bújunk össze.


A kérdésedre egyébként: 2-3 hét késésnél lettek pozitívak a tesztjeim és végig kisebbek is voltak ennyivel a lányok, ők akkor fogantak, amikor kb meg kellett volna már jönnie.

2020. jan. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.


Szívesen fogadok meg tapasztalatokat.


A válasz a második hozza szóló kérdésére az hogy előtte is voltunk együtt csak azóta nem volt ra lehetőségünk. Szóval előbb lehetett Volna, de akkor meg már 15, 17, 20 napok teltek el azóta és azt már tényleg ki szoktak mutatni a tesztek. A 10 nappal ezelőtti volt a legutolsó alkalom és ezért ezzel kapcsolatban tettem fel a kérdésem.

2020. jan. 21. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 het kesesnel lett eloszor pozitiv tesztem, bar sohse volt normalis ciklusom, igy nem tudom, mikor volt peteeres (mellesleg orvos azt mondta, hogy egyaltalan nincs is)
2020. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Aoha nem az aktustól számolunk. Ovutól kell, és a lehetséges aktusok ovu előtti 3 nappalig és ovu napján lehetségesek, onnantól 14 nappal már mutathatja a teszt, de sokakanak csak nem várt után 2-4 nappal lessz pozi... tehát 16-18 nappal.
2020. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat is.


Sok helyen olvastam én is hogy ovi után 14 nap a pozitív teszt de nem nagyon hallok valódi tapasztalatot erről inkább azt hogy 9-10. DPO N már pozitív, ezért is érdekelnek a tapasztalatok ha meg van bárkinek ilyen

2020. jan. 22. 11:14
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha bárkit érdekel később nekem sajnos megjött. Igaz kicsit késve de talán következő hónapban sikerrel járunk :)


Sok sikert minden próbálkozonak!

2020. jan. 25. 10:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a 44 nap késés után csináltam pozitív tesztet. A 14 és 18 késési napon negatívat teszteltem. Jövőhéten megyek dokihoz remélem megerősiti, mivel nem igazán jelentkeztek a tünetek.
2020. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!