Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az átjárhatósági vizsgálat...

Az átjárhatósági vizsgálat után mennyivel lehet újra szeretkezni?

Figyelt kérdés
Több mint egy év sikertelen próbálkozás után januárban átjárhatósági vizsgálatra kell mennem. A dokim azt mondta, hogy utána egy hetet pihenjek otthon, így azt gondolom, hogy abban a hónapban talán nem is kellene próbálkozni. Bár olvastam olyat is, hogy valaki pár nappal utána már szeretkezett.
2008. nov. 19. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem nekem 1 hetet mondott a doki. De szerintem ki hogy érzi magát, mert azért utánna is lehet érezni, hogy ott vmit csináltak.
2008. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az átjárhatósági után egy napot voltam otthon és ha jól emlékszem pár nap múlva már újra rajta voltunk a baba dolgon. De természetesen ez egyén függő, kit mennyire visel meg. Csak akkor szabad együtt lenni utána, ha már nem fáj.

Mielőbbi babaáldást!

24 hetes kismami

2008. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vérezgetsz, bármikor. Mi már másnap együtt voltunk, négy napra rá pedig teherbe estem...


Azt mondta a dokim, hogy ezt mutogatni kellene :-)


Most 9 hetes pocis vagyok.

2008. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kismamiknak! Én is szeretnék példát venni (((-;
2008. nov. 19. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap délelött voltam HSG-n,délután bementem dolgozni.Ma reggel már szeretkeztünk.Most van peteérésem,és a vizsgálat sem viselt meg.A dokim pedig nem mondta,hogy nem lehet sexelni!
2008. nov. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 9 hetes kismama vagyok. Utolsónak üzenem, én direkt rákérdeztem, hogy lehet-e, a dokim azt mondta, nyugodtan, ha nem érzem kellemetlennek és nincsenek fájdalmaim, továbbá nem vérezgetek. Sőt viccesen "hazazavart" a kórházból, hogy menjek, mert dolgunk van a férjemmel. :-)


Úgyhogy nyugodtan, nem csináltatok semmi rosszat. Sőt, én azt is megkérdeztem, ha valamilyen csoda folytán az adott ciklusban összejön, ( mint ahogy meg is történt) lehet-e valamilyen káros hatása a HSG-nek, és azt mondta, hogy nem. Úgyhogy remélem, úgy jársz, mint én. Azt mondják, hogy HSG után megnő a teherbe esés valószínűsége, mert ha van valami kisebb "útakadály" azt a kontrasztanyag kisöpri.


Ja, és én sem voltam utána táppénzen, egy nap szabit vettem ki, kutya bajom sem volt utána. De állítólag akinek nem átjárható valamelyik oldal, az iszonyatosan görcsöl utána napokig. A kérdezőnek és neked is sok sikert kívánok, a kérdezőnek még annyit üzennék, hogy nagyon féltem tőle, de egy kis semmiség az egész ( bár engem vénásan altattak is, ez kórházi protokollonként változó, van, ahol ébren csinálják. De jobb volt nem ébren lenni.)

2008. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit későn reagálok erre, de nekem szerdán csináltak átjárhatóságit, nagyon görcsöltem, pedig átjárható volt. Most furi barnázásféle van. Uh-s átjárhatósági volt, kb 2 órán át voltam rosszul, aztán mintha mi sem történt volna. Másnap már szeretkeztünk és utána jelentkezett ez a barna folyás. Nincs vkinek tapasztalata?? Gratulálok annak, akinek összejött!!! És szerintem is kibírható az átjárhatósági, és én megnyugodtam, mikor közölték, hogy ezzel legalább nincs gond. További jó próbálkozást, és jó eredményeket!
2009. márc. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!