Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor volt ovuláci...

Szerintetek mikor volt ovulációm? (Kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Görbe alapján én azt mondanám, hogy a 16. ciklus napon. Az osszes lh teszt aminel be is jelöltem a görbén hogy pozitív az valóban pozitív volt. Erősebb volt a teszt vonal mint a controll. Viszont a leges legerősebb amikor a controll mar szinte halvány volt a tesztcsikhoz kepest az a 22. ciklus napi. Aznap lett egy pozitiv hcg tesztem is, ami masnapra negativ lett így én azt gondolom az csak az lh csúcsra reagált. Tesztek alapján tehát akkor volt ovum. Hő alapján viszont korábban. Ezért nem tudom mikor lehetett pontosan (minden alkalommal volt ovus fajdalom). Azert lenne csak ennyire fontos mert a kovi ciklus 3-5 napján vérvételre kell mennem de előre kene foglalnom az időpontot viszont így gőzöm sincs mikorra várjam a mensit.



2020. jan. 23. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel lassan emelkedik a hőd, nem lehet egyértelműen megmondani. Az LH teszt is csak az LH csúcsot jelzi, ami meg 24-36 órával megelőzi magát a tüszőrepedést. De szerintem azon a pár napon kár vekengeni:D Vedd a legkésőbbi lehetséges dátumot (görbe alapján talán 20. cn, ovu teszt alapján akkor 23-24. nap), ahhoz számolj hozzá 14 napot, és ha nem jön meg addig, akkor tesztelj.
2020. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az időpontot meg le tudod foglalni akkor, ha megjön a menzeszed. 1 napon telefonálsz, 3-5. nap között egy sima vérvételre már csak van időpont...
2020. jan. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez nem egy sima vérvétel! :( epp ezért telefonáltam nekik, hogy mi legyen) és ráadásul hozzánk legközelebb vagy pesten vagy egerbe tudják megcsinálni, máshol nem.
2020. jan. 23. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,ha elfogadod a tanácsom ne foglalkozz a hővel,sem ovukor meg sem terhességkor.Nimcs fenn a hőm,normál mint álltalában és mégis terhes vagyok..A testem jelzéseire figyeltem pl a folyásra..
2020. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintetek jol huzta be az ovut? En epp esszel azt gondolnam hogy igen de utana meg 2 napig volt pozitiv a tesztem, a 3. napon reggel a legerosebb, a hcg is akkor lett pozitív. Viszont ovus nyakom csak akkor volt amikor behuzta se elotte se utana [link]

(a hcg tuti nem szaradasi csikos /csak álpozitiv. Meg most napokkal kesobb is rozsaszin a csik rajta)

2020. jan. 24. 20:30
 6/6 A kérdező kommentje:

Akit érdekel, 22én volt ovum, és babás is lettem ebben a ciklusban.

5 hkm

2020. febr. 8. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!