Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódási vérzés?

Lehet beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés

2. gyerekünket szeretném várni. Ciklus 25. napján nagyon enyhe alhasi görcs (?), reggel 1-2 pecsételő, este több, de nem sok alvadt vér lehet beágyazódás? Vagy korai vetélés? Vagy semmi?

16-án voltunk együtt. Alapból 30-35 napos a ciklzsom. Hüvelyi fertőzésre utaló panaszom semmi.


Furcsállnám, mert nem éreztem ovut, pajzsmirigy gyógyszeren is kellett változtatni, családi betegseg miatt feszkó és rohangászás volt, illetve szoptatok is esténként.


Tudom, hogy nem vagytok látnokok, csak érdekel, hogy vkinek volt-e hasonló, és mi lehet ez még?



2020. jan. 24. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
A beágyazódási vérzés nem létezik a gyakori népe kreálta mert terhesnek hiszik magukat persze csak hormonproblémásak.
2020. jan. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, minden cikkben szerepel.
2020. jan. 25. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
hogyne létezne... bár személy szerint én nem találkoztam vele én inkább görcsöltem akkor.
2020. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg egy csomó cikkben benne van, szerintem ezért is hiszik sokan, hogy van ilyen. Sőt van olyan is, ahol (elvileg) egy orvos írta a cikket, sokszor ott is lehet olvasni.

Kérdező én nem tudom, hogy van-e ilyen, egyszer majd megkérdezem a nőgyógyászom.

Bocsánat, hogy érdemben nem tudtam válaszolni.

2020. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármikor volt ilyen közti vérzésem, soha nem voltam terhes.
2020. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szintén második baba. Nekem amikor a beágyazódás zajlott (utána számoltam) akkor erősen barnáztam.

De hogy alvást vér mint beágyazódási. Hmmm. 🤔🤔 Bármi lehet mindenképp tesztelj, ha nem jön meg.

2020. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!