Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 napja pecsètelgetös vérzése...

12 napja pecsètelgetös vérzésem van ilyen ròzsaszines nem folyamatosan. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A napokban kellett volna megjönie de csak ugyan az a ròzsaszines pàr cseppes vérzés van.. Csinàltam tesztet negativ lett.. Teljesen tanàcstalan vagyok még sose volt ilyen velem 28 éves vagyok.. Van idòpontom dokihoz de csak 2 hèt múlva tud fogadni... Volt már valaki igy
2020. jan. 26. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt. Doki írt fel kúpot gyulladásra
2020. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nos ez elég sok mindentől függ, rendszeresen jön e meg, a ciklusod hány napos, védekeztetek e, volt e ovud amikor együtt voltatok? Egyébként ezen infók hiányában igen lehetsz terhes, de én inkább valami zavarra tippelnék, mert az nem normális, ha valaki ilyen sokáig pecsétel.
2020. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
25-27 napos szokot lenni mùlt hònapban késett 3 napot. Nem védekezünk :) ès voltunk együt ovu alatt :) Ènis valami zavara gongoltam vagy terheségre bàr a teszt negativ lett...
2020. jan. 26. 13:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább egy progi zavar lesz. Ha már megkellett volna jönnie és a teszt negatív akkor nem valószínű a baba, mert már kimutatná.
2020. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom de most csinaltam egy tesztet es mintha halvanyan lenne ott valami de lehet csak a képzeletem játszik velem
2020. jan. 26. 14:20
 6/10 A kérdező kommentje:
2020. jan. 26. 14:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Ott egy halvány csík.
2020. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is halvány pozi 🙂
2020. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is látom, tesztelj még egyet és ha erősödik a pecsételés pedig nem múlik el, hívd fel a dokit és ne várd meg a két hetet.
2020. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem de negativ lett.. A menzeszem sehol csak ròzsaszin folyás..
2020. jan. 28. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!