Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt mikor lesz pozitív,...

A teszt mikor lesz pozitív, változik-e valamitől?

Figyelt kérdés
Ma volt a 31. ciklus napom. Ebben a hónapban nem éreztem a pé-t, a ciklusom általában 26-29 napos. Elkezdtem kicsit diétázni, mert 85 kg vagyok. :) Egyébként nincs meg a bal petevezetőm méhenkívüli terhességből kifolyólag. Nos! Sok mindenen túl vagyok. Tegnap és ma reggel első vizeletből facelle negatív. De! Olyan furin vagyok, és nem szokott késni. tudom! Előfordulhat az is, és a hónap elején antibiotikumot is szedtem felfázásra, tudom, az is bezavarhat, és még sok más. A kérdés másik fele, hogy a túlsúlyos csajoknak később mutat a teszt? Tapasztalat? Mikor lesz legkésőbb pozitív a teszt , ha mégis baba? :D Köszönöm a válaszokat!

2020. jan. 26. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A túlsúly nem számít.
2020. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3-4 napja a derekam fájdogál állásnál, egyik nap még a farokcsontom és a combcsontom is, nagyon gyenge émelygést éreztem pár napja a reggeli kávénál, és a cicim belseje egyszer fáj, egyszer nem. Szinte kiszeplősödött a két mellem és köze :D A hüvelyváladékom krémes fehér, és nagyon kevés, nem olyan, mint mensi előtt, mert nekem akkor mindig ilyen nyálkás, mint félidőben. Apró alhasi és deréktályi görcsöket érezek úgy 4 napja. Hát remélem szerencsém lesz, már volt sok rossz az elmúlt időszakban. Nade a teszt negatív, tehát akkor mégsem vagyok terhes. Ha mondjuk tegnap jött volna meg, akkor legkésőbb mikor lehet pozitív a teszt?
2020. jan. 26. 19:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Már pozitív lenne valószínűleg. De ha később fogant esetleg, akkor pár nap kell hozzá.

A testsúly nem befolyásolja

2020. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megfog jönni azt érzed. A tulsúlynak nincs köze hozzá. Ha már késik akkor pozitivnak kellene lennie a tesztnek, ha baba van. Szerintem bezavart az antibiotikum.
2020. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlsúlyom van/volt 95kg 163cm. Mikor terhes lettem 5 nappal nem várt előtt szédelegtem és halvány pozik lettek a tesztek. A túlsúly nem befolyásolja, hogy mennyire gyorsan termelődik a hcg vagy mennyire választódik ki a vizeletben. Minden esetre erősebb csak a nem várt napján lett, 31 napos ciklusaim voltak. Rendszeres ciklus mellett nem várt napján azért pozinak kéne lennie. Akkor lesz később pozi, ha az ovu is később van, de akkor a ciklus is nyúlik, tehá máris később van a nem várt. Tehát ha mindig pontos volt, akkor kizárt, hogy nem várt után 1-2 nappal negatív legyen a teszt.
2020. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nos, akkor :D orvos nem vagyok, tehát ha most már ugye késik, akkor az ovu biztos később volt. Csak terhes nem vagyok, na mindegy, megírom, hogy mi történt, hátha később valakinek segít valamiben, bár minden szervezet más, és minden terhesség is más.
2020. jan. 26. 21:35
 7/10 A kérdező kommentje:
33. ciklusnapon vagyok, tegnap reggel óta barnás pecsételésem van, betéten tegnap este látszott ilyen homok színű, ma már csak törlésnél barnás-vöröses a wc papír. Hát ha nem indul be rendesen holnap sem, akkor veszek egy tesztet, de lehet, hogy csak erőlködik. Nem görcsölök, és néha feszül a cicim kis időre, majd elmúlik. Ezen kívül semmi. Érdekes, izgalmas, de közben félek is. Most már eldönthetné ez a test, hogy mit akar :D
2020. jan. 28. 17:43
 8/10 A kérdező kommentje:
35. nap van délután, vagy ha úgy vesszük 2. Mert tegnap megindult a vérzésem. Nem annyi amennyi szokott lenni, de menstruációnak mondható a mennyiség, mert tegnap egy betétnyi mennyiség, meg ma egy betétnyi, de csökken, úgyhogy gondolom el is áll lassan. De ezt a folyamatosan húzódó derékfájást nem tudom hova tenni. Sosem volt. csináltam egy tesztet a biztonság kedvéért, mert már jártam úgy, hogy megjött és méhen kívüli volt, csak nem tudtam róla. A most végzett teszt negatív. Remélem minden rendben van, mert elég ijesztő. ezek a szédelgések is … na akkor ne izgassa magát az ember lánya.
2020. jan. 30. 15:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia én 107 kg vagyok . 3 hónapja probalkoztunk ! Az elso két hónap maga volt a pokol ... 27.28.ára nem vártam előtte 2 tesztet csinaltam mind a kettő negatív lett ... 27-28-29 semmi furcsán feszült a hasam alja és néha be is görcsölt fixre vettem ,hogy most se sikerül de csak bosszantott ,hogy így sose feszült még a hasam így 30.án reggel első pisiből meg csináltam egy facella 10es teszt csíkot 1 percen belül ott volt a csík :) ugyhogy a túlsúly nem hiszem ,hogy számótana ebben az esetben :) drukkolok neked h mihamarbb jöjjön a pici :)
2020. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 3 hónapja nem érzem a peteérést, pedig pár éve minden hónapban éreztem :) Ha így jön össze, meg leszek lepődve :D Volt egy vetélésem 14. héten, volt egy élő 2 hónapos méhen kívüli babám, de van egy nagyfiam, úgyhogy az Isten adott már nekem is gyermeket, csak most így 2 éve nagyon szerettünk volna még egy babát, erre minden rosszul alakult … de nem tudom elengedni, talán még van esély!
2020. febr. 20. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!