Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy ebből baba lesz?...

Lehet, hogy ebből baba lesz? Pozitív lenne?

Figyelt kérdés
Még van a nemvártig 2 nap, de nem reggeli pisiből készült.

2020. jan. 29. 09:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2020. jan. 29. 09:26
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én negatívnak látom.
2020. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem tudsz világosabb képet feltölteni? Esetleg vakusat?
2020. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Halványan ott van.
2020. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Vakuval kifehéredik az egész. Meg már hiába fotózom, mert 5 percen belül lehet értékelni csak.
2020. jan. 29. 09:52
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy erősödik és baba, vagy kémiai. Ezért nem jó a kimaradt menzesz előtt tesztelni.
2020. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ebből bármi lehet... Jobb megvárni a menzesz elmaradását és úgy tesztelni. Még nagyon korai volt, ráadásul nem is reggeli vizeletből.
2020. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Engem nem visel meg, ha megjön.

Nem értem, aki már ilyen szinten bebeszéli magának, ha már van valami a teszten!

Viszont ha pozitív, akkor el kell kezdeni a progeszteron pótlást, ezért is jó a korai teszt. ;)

Ha megjön, akkor elkönyvelem, hogy nem vagyok terhes és kész, nem gondolom, hogy felnőtt nőknek ezen kellene drámázni...

2020. jan. 29. 10:29
 9/16 anonim ***** válasza:

A progi pótlást ráérsz elkezdeni a kimaradt mensi és az utána határozott pozitív teszt után. Mensi előtti ilyen extrahalvány valamikből sorra mensik lesznek/ lehetnek, ezért fontos még a progi pótláskor is megvárni a pár nap késést. Nekem is kellett progi nem csak úgy mondom.


Minden esetre van rajta valami, de nagyon néznem kellett. 2 nap múlva tesztelj ismét, ha látványosan erősebb, jöhet a progi, de mindenképp a nem várt napját várd meg.


Hajrá, erősödjön az a csík :)

2020. jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A progeszteron pótlást ráérsz a kimaradt mensi után is! Meg tesztelni is ráérsz akkor.
2020. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!