Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Először is szeretnékek megkérni titeket, csak az válaszoljon aki tud tanácsot adni, lehurrogást nem kérek, épp elég nehéz a helyzetem

Történet a következő:


Több, mint négy éve vagyok együtt a jelenlegi párommal. Sajnos kétszer megütött már, de gyenge voltam kilépni ebből a kapcsolatból a szokásos "talán megváltozik" hozzáállás miatt.


Most képbe került egy másik férfi, aki odaadó és bármit megtenne értem.

Már gondolkoztam, hogy lépek, amikor leesett, hogy nem jött meg. A teszt pozitiv lett...nem tudom hogyan, vagyis sejtem. Fogigátlót szedek, de virus miatt hasmenésem volt, kiegészítő védekezés nem volt, csak időben kihúzta.


A bajom, hogy én nagyon család párti vagyok, gyerekvállalást sem akartam 30 éves koromig kitolni


Ti mit tennétek s helyemben? Maradnátok a kapcsolatban és vállalnátok a babát vagy elvetetnétek és lépnétek?

(A baba a páromtól van, nem a másik férfitól, ez 100%)



2019. dec. 15. 07:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
95%
Elvetetném a gyereket és szakítanék a bántalmazó fickóval.
2019. dec. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
95%

Elvetetném! Nem vállalnám azt a kockázatot h a gyereket is bántsa egy ilyen állat.

Ha őt nem is ütné meg (ami nem valószínű) akkor is abban nőne fel h verik az anyját 😕

Kitörölném ezt a pasit az életemből!

Egyedül sem tartanám meg a babát, hisz láthatáshoz akkor is jogalenne az apának. Ez se neked se a gyereknek nem lenne biztonságos.

Menj el abra!Kezdj új életet!

2019. dec. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
92%
Nem maradnék semmiképpen avval a férfival, aki többször megütött már. És gondolom, nem is érzel már iránta semmit, így meg főleg lelépnék. Persze a gyereket is elvetetném. Tiszta lappal kezdenék egy új kapcsolatot.
2019. dec. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
88%

Ha bebizonyosodik, hogy bántalmazás folyik, akkor onnantól nincs láthatás.


A gyerek kérdés necces, de a pasit tuti, hogy elhagynám. Gyanítom, hogy ha tabit szedsz, akkor még nem szeretnél gyereket. Akkor ne szólj senkinek, tényleg senkinek és menj abortuszra.


Semmiképpen ne maradj a bántalmazó pasiddal. Nem fog megváltozni, nem fog megjavulni. Idővel majd elhiteti veled, hogy a te hibád, hogy ő csak megmutataja, hogy hibáztál, csak helyre rak. Nem, ez nem így van, soha, semmilyen körülmények között nem okés, ha megüt a párod.

2019. dec. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
91%
A férfit biztosan elhagynám, és bár nem vagyok abortuszpárti, ebben az esetben a gyereket is valószínűleg elvetetném, különben sosem szabadulsz meg tőle + a gyereket is bántalmazhatja.
2019. dec. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat, nagyon nehéz sajnos.. 25 éves vagyok, nagyon szeretnék gyermeket és azért rossz ez a helyzet, mert nem lehet elvileg gyerekem (anyu végigcigizte a terhességet és ez ugy hatott ki rám, hogy nem működik megfelelően a petefészkem)


Nehéz döntés. Főleg, hogy nem akarok kicseszni a párommal sem, most kért szolgálati lakást és újítjuk.. kettős érzésem van nagyon. Egy oldalról örülök a babának, igazi meglepetés volt, ugyanakkor nem is örülök, hiszen így nem tudok lépni sem a jobb élet felé, csak ha elvetetem, de akkor örökre bennem marad sajnos :(


Kétszer ütött meg, kb 3 éve egyszer és 1 éve megint..


Nagyon nehéz ez így :(

2019. dec. 15. 08:20
 7/65 anonim ***** válasza:
39%
A gyereket mindenképpen megtartanám, a pasival szakítanék.
2019. dec. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
43%

A gyereket megtartanam

A csavoval szakitanek

Ha az a ferfi barmit megtenne erted, akkir szerintem a gyereket is vallalna, hisz szeret

Remelem minden oke lesz❤

2019. dec. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
Nem szeretném a másik férfi nyakába varrni a még meg nem született gyereket. 150ezer forintos fizuból egyedül pedig nem hiszem, hogy el tudnám tartani a gyermekem. Saját ház még nincs, nem vettünk, mert ott van a szolgálati lakás, ott kezdtünk volna spórolni, tehát így csak albérletbe tudnék menni. A környékünkön egy lepukkant sz#rt adnak ki 80-100között :(
2019. dec. 15. 08:31
 10/65 anonim ***** válasza:
21%
Én megtartanám a gyereket, szakítanék a pasival. Az új férfi, ha tényleg mindent megtenne érted, örülhet is a babának, főleg, ha egyébként máskor nem valószínű, hogy összejöjjön.
2019. dec. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!