Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Naptáram szerint 6+4 hetes...

Alexys187 kérdése:

Naptáram szerint 6+4 hetes terhes vagyok orvos 7 hetest irt a papirra marad a baba?!

Figyelt kérdés
Vasárnap este görcsöltem és rózsaszin váladékom volt . Hétfőn az orvos hasi uh.csinált. a papiromon ez áll : kp nagy uterus szabad környezetben, uterusból szines váladékozás, az uterus űrében 10x15mm es éles szélű ovoid látható. Fenyegető vetélésem van de csak most mondták 100٪osra a terhességet is mert 1 hete csak petezsák sejthető volt a papiron. Utrogestan 100mg kapszulat kell szednem jöv. Héten vissza kell mennem . Addig nagyon izgulok . Szerintetek megmarad ? Első terhességem és meg vagyok rémülve :( másnak ilyenkor már élő embryót látnak nekem csak ez volt a papiromon :(
2020. jan. 29. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos nem tudhatjuk mi lesz. Minden esetre, hogy még nincs embrió egy hét után sem, az nem túl biztató :( Ilyenkor csak azt nem tudom mire mondja 100%-ra a terhességet, mert élő terhességig max gyanú van és, ha van szívhang akkor van terhesség. Azt sem értem miért hasi UH-t végzett, ilyen korán nehéz bármit is látni, 12. hét előtt Pesten csak hüvelyit használnak, az pontosabb és jobban látszik, hol tapad meg. Én keresnék egy másik orvost, nézzen meg az is.


Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!

2020. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Pihenj sokat, kíméld magad! Kétesélyes a helyzeted. Sajnos előfordul, hogy elmegy a baba(én is voltam így, véreztem picit és nálam 1-szer elment, 1-szer megmaradt a baba) , DE szorítok, hogy jól alakuljon!
2020. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget . Most sokat pihenek szigorú táppénz . Jöv hét szerdán kell visszamennem remélem akkor már mondanak valami bíztatót is. Laborba is küldött terhességi tesztre az is pozitív lett. Ugy is van a papiromon hogy a diagnózis fenyegetö vetélés alatta pedig hogy terhesség bizonyízott.. de nem értem mi az a 10x15mm éles szélű ovoid. Az ovoid a petezsák lenne ? Remélem minden rendben lesz :( örülnénk nagyon
2020. jan. 29. 21:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen más orvosom van . Ahhoz is megyek vissza szerdán . Ez akinel most voltam Onkológia mert sajnos ide jutottam be ezekkel a tünetekkel soron kívűl .
2020. jan. 29. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!