Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban?

Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
A párommal megszakítással védekeztünk 3 hónapja. Azóta megjött 2 szer is egyszer 5 napos késéssel azután pedig 7 napos késéssel. Darabos vérzésem volt es erősebb piros színű de viszont 4 napig tartott. Kb 5 nap múlva kell megjönnie. 1 hete van fehér krémszerű folyásom, jelentheti azt is hogy meg fog jönni? Eddig az összes teszt negatív. Csináltam kettő tesztet az aktus után 2 héttel , azután pedig 1 hónapra rá (decemberben). Ha nem állhat terhesség a dologban akkor miért borult fel így a ciklusom? Ha jól számolom akkor 10,5 hetes terhes lennék igaz?
2020. jan. 30. 19:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Légyszi irjátok le hogy ti mt gondoltok. 🙏🏻
2020. jan. 30. 19:51
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Basszus nem hiszem el. Honnan jön ennyi hülye????
2020. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem nagyon vagyok ezekre a válaszokra kíváncsi én kultúráltan leírtam amit szerettem volna nem kell bunkónak lenni mert kérdeztem valamit ha nem

tetszik nem kell írni rá

2020. jan. 30. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Még te vagy felháborodva jellemző. Bas.ki menstruáltál kétszer plusz negatív a teszted. Annyi eszed van mint egy marék szárított lepkének.
2020. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta volt menstruáció, nem vagy terhes. Ráadásul a tesztek is negatívak.
2020. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem a mensi 6-7 napos szokott lenni ezért paráztam.
2020. jan. 30. 20:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg azért is mert sokat olvasom itt is hogy megjött valakinek terhesség alatt is
2020. jan. 30. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!