Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet baba a...

Szerintetek lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
A párommal megszakitással védekezünk 4éve. Minden honap 26an megjön a menszeszem 3napig tart plussz egy nap "tisztulás". Május 26án megjött délelött, de nagyon kevés volt összevetve(2tamponnyi) de másnap délre már nem volt semmi. Azota is fájnak a melleim, szurkál a hasam allja néha vagy jobb vagy bal oldalt. A fejem is elég sürün fáj. Néha olyan mintha hányiherem lenne de rögtön elmulik. Elégé kivánom a szexet.. sürün szojas vagyok, és aránylag sürün látogatom a mosdot is.. nagyon motoszkál a fejembe ez a dolog mert szeretnék babust ha ugy alakulna.. 3napja csináltam tesztet de csak idön tuli pozitiv lett... igy még nehezebb a dolog... dokihoz szeretnék menni de csak pár nap mulva, félek csak beképzelem... bár ez mell fájás megtéveszt. Kérlek irjatok, szerintetek lehet babus a dologban?

2018. jún. 4. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is lehetséges. De egy párszáz forintos teszttel és 5 perc rászánt idővel pillanatokon belül választ kaphatnál a kérdésedre
2018. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és ma hofehér "sürü"krémszerü folyást vettem észre a bugyimon, pedig nagyon nagyon figyelek a higéniára.
2018. jún. 4. 15:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendszeres tesztelö vagyok, a védekezésünkböl kifolyolag, de ilyet, igy még nem éreztem.. a mell fájdalom meg volt elég hamar az aluszkonysággal együtt az elsö gyermekemmel.. de akkor 12hetes és 5napos voltam mikor megtudtam hogy gyermeket várok.. nem is sejettem akkor mert 3müszakba dolgoztam 16ora közepesen erös fizikai munkat meg többet, meg tuloraztam emellet.. igy a fáradtságot annak tudtam be.. egySzerüen nem emléxem az az elötti érzésekre.. igy elég bizonytalan vagyok... vendéglátos vagyok, elég sokat talpalok és cipelészek, nem mellesleg dohányzom is... felkavart a potitiv teszt, pedig tudom hogy idön tuli...
2018. jún. 4. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:

De miért nem csinálsz még egy tesztet?


Időntúli pozitív teszt? Ilyenről én még sosem hallottam. Nem csak valami száradási csík volt?

2018. jún. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rozsaszin, halvány csik a második. Megmutatnám szivesen, csak nemtudom hogy kell ide képet feltölteni..
2018. jún. 4. 16:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Ide nem tudsz feltölteni. Máshova kell, és onnan tudod belinkelni.


Valami kepfeltoltes.hu vagy ilyesmi az oldal neve, ahonnan a legtöbben linkelnek.

2018. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van második csík? Akkor baba van. :-)
2018. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megmondom öszintén hogy reménykedem benne... bár annyiszor csalodás ért... tavaly látott a doki petezsákot de hatalmas görcsökkel és eröss vérzéssel elment... akkor is idön tuli pozitivval mentem hozzá... most az avan es cicijeim rettenetesen fájnak..
2018. jún. 4. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!