Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy baba van a...

Lehetséges, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék egy kis segítséget kérni. Pont peteereskor voltunk együtt párommal de nem ejakulalt el bennem. 4 napja késik a menstruációm előtte csináltam tesztet az egyik halvány 2 csik volt rajta a másik 2 teszt negatív lett. Ma van a 4.nap, hogy késik a menstruációm körülbelül 1 hete érzek szúró fájdalmakat a méhemben a mellém feszül és fáj. Mennyi a lehetősége annak, hogy az elovaladektol teherbe estem és hány nap után csináljak ismét tesztet ha esetleg nem jön meg?

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. jan. 26. 16:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
48%

Tudod hogy kB 14nap múlva mutat a teszt rendes eredményt, késni késhet bármitől

Mikor volt az a "aktus" és hány nap telt el azóta hogy már tesztelni is érkeztél?

2020. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
16 nap telt el az aktus óta és én kB a 13.napon teszteltem. Néha rámtörnek ilyen hatalmas szédülések még néhány kajatol undorodom illatokat érzek de olyan illatokat ami nincs is a környezetemben.
2020. jan. 26. 17:16
 3/14 A kérdező kommentje:
És még annyit szeretnék, hogy nekem soha nem szokott késni nekem mindig pont azon a napon jön meg vagy maximum 1 nappal hamarabb. 9 éve van menstruációm szóval már be állt rendesen.
2020. jan. 26. 17:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Esély van. Ha már késik a menstruációd 1-2 naponta csinálj tesztet reggeli első vizeletből. Ha nem jön meg 1-2 héten belül, menj orvoshoz, hogy kiderüljön, hogy gond van-e vagy csak szimplán ez egy ilyen ciklus.
2020. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mindenképp fogok tesztelni 1g2 napon beluk6de ha továbbra se jön meg akkor megyek orvoshoz és ott biztos eredmenyt tudnak majd mondani. Köszönöm szépen a válaszod 😊
2020. jan. 26. 17:25
 6/14 anonim ***** válasza:
Felesleges még orvoshoz menned, nem hiszem, hogy látni fog valamit. Csinálj tesztet. A hcg szint 2 naponta duplázódik, úgyhogy most már nyugodtan csinálhatsz még egyet.
2020. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Holnap mindenféle képen csinálni fogok egy tesztet remélem pozitív lesz 🥰
2020. jan. 26. 17:50
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

"4 napja késik a menstruációm előtte csináltam tesztet"


Nem előtte kell tesztelni, hanem utána.


Ha a pasid akarna gyereket, akkor telibevert volna. Szóval te csak ne reménykedj, hogy pozitív lesz.

2020. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8/8-as! Én arra írtam, hogy 4 napja késik ebben a 4 napban is teszteltem de előtte is ami pozitív lett de amit az elmúlt 4 napban csináltam az negatív!

És normálisan is lehet válaszolni nem pedig úgy mint egy utolsó paraszt! Én segítséget kértem, hogy körülbelül hány nap múlva teszteljek megint! Hidd el pont egy ilyen kommentelőre nincs szükségem! Érdekes más tudott adni normális választ szoval pont a te véleményedre nem vagyok kíváncsi!

2020. jan. 26. 20:07
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Leszarom, mire van szükséged, ez nem a pszichológusod magánrendelője, nem is fizetsz, hogy kedves legyek. És ha szerintem átvered a pasidat, akkor azt is nyugodt szívvel leírom. Leszarom, hogy szerinted ez parasztság.


A választ pedig megkaptam. Azután kell tesztelni, hogy késik.

2020. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!