Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Èrdekelne, h van-e itt valaki...

Èrdekelne, h van-e itt valaki aki menzesz ideje körül esett teherbe, es nem jott meg neki? Vagy meg jott a menstruacioja?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jött meg
2020. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mensi előtt 2 nappal fogant, nem jött meg
2020. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia? Es kb hany nappal az esedekes elott voltatok egyutt a paroddal?
2020. jan. 31. 15:30
 4/10 A kérdező kommentje:
Masodik elsore osszejott?
2020. jan. 31. 15:30
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha teherbe esel akkor nem fog megjönni. Ha megjön nem sikerült a baba és nem leszel terhes menstruáció után sem, hiszen nem volt hova beágyazódnia a petesejtnek. Egyébként menstruáció előtt nem esel teherbe, ilyenkor arról van szó, hogy késett a peteérésed (így késett volna a menstruációd is nagy valószínűséggel).
2020. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a korrigált terhességem kezdetét kb. 2,5-3 héttel az utolsó (rendes) mensim első napja utánra tették. (Nem tudom, pontosan mikor voltunk együtt, de nyilván nem középidőben fogant.) Utána még egyszer véreztem, de az 10 nap késéssel "jött meg" (igen, tudom, hogy az nem menstruáció), de legalább olyan erős volt, mint a rendes mensi, ha nem erősebb, és ugyanúgy 7 napig tartott. Problémamentes terhesség volt.
2020. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már előttem is írták, csak akkor lehetséges mensi előtt teherbe esni, ha az ovu is később volt, de ilyenkor terhesség nélkül is annyival később lenne a mensi.

Tehát nem késik.

2020. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért van olyan akinek menzesz 1,2 vagy 3dik napján fogant a baba. Szerintem bármi simán lehetséges. Könnyű is lenne ha lenne akár 1 db olyan nap a női ciklus során mikor nem eshet teherbe az ember lánya.🙂 Az okok között könnyen elveszlik az ember. Önjelölt biológusok, rengeteg élettapasztalattal rendelkező nők, orvos-orvossal vitázik..

Lehetséges, nem jellemző, nem a legaktuálisabb ilyenkor próbálkozni, de összejöhet!

2020. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Személy szerint én nemrég Google-ban keresve, egy-két fórumon olvasgattam a témában és minden fajta verziót megéltek már ezek a történetek.

Volt aki menzesz előtt 2 nappal szexelt, 2 nap múlva megjött neki, terhes maradt. Volt aki ugyan így, de már nem jött meg neki. Volt aki szint így járt, csak késett 7 napot, még jött, de csak terhes volt.

Ugyan ezek a verziók menzesz alatti sikeres próbálkozások részéről is!

Türelem, bármi lehet! Várd ki, tesztelj mindenképpen 14 nap múlva. Ha negatív pedig semmi gond, el kell tudni engedni, hogy legyen lehetősége legközelebb megfoganni a babának! ☺️ ☺️

2020. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sosem volt pontos, mindegyik gyerekem akkor fogant, amikor kb meg kellett volna jönnie. 2-3 hét késésnél lettek pozitívak a tesztek és ennyivel később is születtek. 😊
2020. febr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!