Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki vérszegény annak megjöhet...

Aki vérszegény annak megjöhet az 1. menstruációja?

Figyelt kérdés
Sziasztok,azt szeretném kérdezni, hogy 12 vagyok, és már egy jó ideje vérszegény, de amúgy ezen kívül semmi komolyabb bajom nincs, a szörösödés is már régóta megvan, fehér folyás is stb. És szerintetek ilyen lányoknak megjöhet az 1.menstruációjuk?

2017. dec. 18. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen tipusú vérszegénység?
2017. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem befolyasolja, csak keszulj fel ra, hogy valoszinuleg rosszabbul fogod viselni, mint aki nem verszegeny. Szedules, ajulas, sulyosabb lesz a verszegenyseged. Jarni kell vervetelre es szedni ra a gyogyszert. En is verszegemy vagyok, de nem befolyasolta a menstruaciom, 14 eves korom ota megvan. Csak nagyon sokszor elajultam, szedultem miatta.
2017. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 13 évesen jött meg vérszegénység mellett. Nagyon sokat véreztem és görcsöltem is. A vérszegénység a legtöbb esetben vashiány. A véred mennyisége attól még normális. Sokáig szedtem béres cseppet és attól elmúlt.
2017. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat!❤
2017. dec. 18. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!