Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle mártogatós csík...

Facelle mártogatós csík bevált nektek?

Figyelt kérdés

Nem várt után 1 nappal teszteltem, negatív.

Én viszont mégis terhesnek érzem magam, a korai tünetek stimmelnek.

Van ilyen,hogy becsap a teszt, negativat jelez és közben baba van?

Ha pár nap múlva sem jön meg, mindenképp újra tesztelek más típusú teszttel.



2020. febr. 2. 21:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és hülye voltam, mert nem a reggeli vizeletből teszteltem, hanem napközben
2020. febr. 2. 22:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a facelle 10-es nemvárt napján nagyon halvány volt. Két nappal később lett egyértelműen pozitiv. Szerintem korán teszteltél. A teszt szerintem jól működik. 24hkm
2020. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp koncentrált vizelet kell! Nagyon kevés még a hcg ilyenkor, legalábbis a vizeletben. Vérből 324volt a hcg, a pisilős teszt pedig nem bolt az a helly de erős, majd leugrik a csík a tesztről szintű.
2020. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*volt
2020. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jól működött, de mindig csak reggeli első vizeletből csináltam.Holnap, vagy holnap után tesztelj újból!Sok sikert!
2020. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt előtt du. - i ból pozitív lett, de ez a ritkább eset. Másnak csak a nemvárt napján lesz halvány pozitív. Azért ne éld bele magad 100%ra a tüneteke alapján, mert a tüneteket be is beszélheted magadnak, ha ráfeszülsz. Főleg mert ilyenkor még nagyon ritka az hogy tünet jelentkezzen. Pár nap múlva tesztelj, ha nem jön meg továbbra sem.
2020. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem bevált a teszt, amikor - volt, nem voltam terhes, mikor + akkor nyilván igen.

Lehetséges, hogy nem volt elég koncentrált a vizelet. Ismételd meg reggel. Vagy később volt ovud.


29N

2020. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!