Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a korai peteérés?

Lehetséges a korai peteérés?

Figyelt kérdés
34-35 napos ciklusaim szoktak lenni, általában 18-20. nap környékén szoktam érezni, hogy peteérésem van. Egy pár hónapja már még jobban figyelem, mert babát szeretnénk. Most a 14. napon úgy éreztem, hogy van. Csináltam is ovulacios tesztet, ami pozitív lett. Lehet ilyen, hogy hamarabb van? Együtt is voltunk azóta többször is, nagyon bízunk a sikerben. 😊 Vannak ilyen tapasztalataitok? Köszi!
2020. febr. 4. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, az ember nem gép, igy nem biztos h minden honapban pont ugyanakkor van. Sok sikert!
2020. febr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy lehet emiatt a front miatt esetleg... Nagyon hülye idő van, megboríthatja a szervezetet is... Jaj bárcsak jókor lettünk volna együtt és sikerülne.

De amúgy ha most már volt peteérésem, viszont csak 22-én kellene (azaz hátha nem kellene 😊) megjönnie, van esély rá, hogy ha addig még csináljuk párszor, akkor sikerülhet? Amúgy is csinálnánk menzeszig mindenképpen, csak jó lenne, ha össze jönne. 😊

2020. febr. 4. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!