Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17. ciklusnapon 9mm mehnyalkah...

17. ciklusnapon 9mm mehnyalkahartya, és felritkulás látható. Uh alapján 14,15 napon lehetett a tüszőrepedés. Jobb petefeszekben latszodik egy 2,9 cm ciszta. Bajt jelezhet a felritkulas? Babához nem túl korai ez? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

2020. febr. 5. 14:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam hogy az 5 napi hormon vérvételen az ösztradiol szintem a megengedett 422 pmol/l felső határt jóval túl lépte 767,9 pmol/l volt.

Ennél arra gondoltunk a nődokimmal hogy talán a ciszta tehet róla. Elküldött hasi uh.ra hogy ne hogy a vese vagy a máj termeljen plusz ösztradiolt de az teljesen negatív volt, viszont azt mondta az Uh.s nő hogy maga terhes?! Mondtam hogy szeretnék az lenni de még nem hiszem.

Lehetséges, hogy már azért megemelkedett mert akkor is érett volt egy tüsző csak akkor még nem néztük uh.n? Vagy ez tuti a ciszta miatt lehet?

2020. febr. 5. 22:15
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Mért nem kérdeztél vissza, hogy miért kérdezi hogy terhes vagy e?


Ha mondjuk ciklus elején volt egy tüszőrepedésed, akkor a nőgyógyászod hogy csinálta a cikluskövetést, hogy nem vette észre hogy nem érik tüsző? Mert ő meg azt mondta sacc /kb 14,15 napon volt.(ha terhes vagy és látszik felritkulás formájában akkor tuti nem a ciklusod 14,15 napján termékenyültél meg hanem előbb kb 2 héttel:D)

2020. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Peteérés megfigyelésre 12.naptol kellett mennem. Így talán lehetett ez előtt, ezért gondoltam.

De nem tudom h lehet e kettő tüszőrepedés.

2020. febr. 5. 23:18
 14/25 A kérdező kommentje:

Gyanítom ennyi furcsasaggal ez egy újabb mensi lesz majd.

Azert köszönöm mindenkinek.

2020. febr. 5. 23:25
 15/25 anonim ***** válasza:
Azért írd meg mi történt veled, mert nagyon kíváncsi vagyok.
2020. febr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

A felritkulás nem menzeszre utaló uh eredmény 😉

Valamiért úgy tűnik nem is akarod elhinni, hogy valószínűleg terhes vagy!

De ha babát akartok akkor még nem mindegy mikor sikerült?🤭

2020. febr. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenképp megírom mi lett ennek a hónapnak az eredménye de még csak a ciklus 19 napján vagyok. Hogy lesz e baba nem tudom, de nagyon szeretnénk már. Elszeretném hinni, csak nem merem hogy most talán.

Majd jelentkezem.

2020. febr. 6. 08:52
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok


Bocsánat, nyilván tisztában vagyok vele, nagyon szeretnétek babát. Tudom milyen várni türelmetlenül, nekünk 7 év volt ez ... ikreket is elvesztettük... szóval tudom mit beszélek.


Én is azt nem értem kicsit, hogy miért nem a dokid kérdezed meg? Felritkulás terhesség esetén van, csak az általad elmondottak alapján, lehetetlen.


De, ahogy most páran még írtak, akár az is lehet előző ciklus végén lettél terhes, de akkor felritkulás esetén, már a hcg teszt pozitív lenne.


Másik, meg, hogy nem lehetett ciklus eleji tüszőrepedésed, mert azt látta volna 12. napon a doki uh-val. Ha pedig valamit elnézett a doki, akkor sürgősen keress mást, mert kicsit úgy fest, hogy valami nem kóser a dologban...


Nyilván sokan voltak már cikluskövetésen, de senki nem számolt be ilyen korai felritkulásról, szóval vagy a doki nézett valamit félre, vagy terhes vagy előző ciklusból (DE akkor most lepisilsz egy tesztet és pozi lesz!)


Sajnálom, hogy ilyeneken kell stresszelned, de pár nap és okosabb leszel, hogy mizujs odabent. HCG vérvétel lenne az igazi, magán úton aznapi eredmény 3000 forint. És az 100% Én még ma elmennék, annál biztosabbat senki nem tud.


Arra visszatérve, hogy félsz, hogy mi lehet, ha nem terhesség, hát ha akkora gond lett volna azt azért említette volna a doki... itt ismétlem magam, lehet nem kóser a doki, kellene egy másik.


Kitartás, tudom idegörlő a dolog :(

2020. febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a doki meddőségi központ egyik orvosa, jónak tűnik. Legalább is szerintem.

Kétlem, hogy előző ciklusból terhes lennék, mert rendesen meg is jött a mensim, meg 18 napon csináltam tesztet ami negatív volt.Ha esetleg úgy is lett volna akkor mar pozi lett volna tuti.

Gondolom pont a kis felritkulas miatt mondta hogy csinálják.

Na meg a ciszta miatt mert mondta hogy ha pozitív akkor nagyobb mennyiségű Duphastont kell hogy szedjek. Ne hogy baj legyen ha még is terhes lennék.

Igazából azon is gondolkodtam hogy lehet az a baj hogy fel van borulva a hormon háztartásom, így hogy az ösztradiol az egekbe es progeszteront meg pótolni kell,lehet ezektől van ez az egész.

De ha a felritkulas nem okozhat más komolyabb bajt, akkor már nyugodtabb leszek, még ha nem is baba van a dologban, bár legnagyobb vágyam hogy legyen egy egészséges kisbabánk, de most kicsit be vagyok pánikolva mi ez. A doki igazából csak elmondta ezeket és hogy mit csináljak. Ha 29 napon negatív hagyjam abba a duphastont megjön es menjek vissza menses alatt is 3 nap uh.ra, újabb 3 napi hormon vérvétel, és kezdődik elölről. 😔 Igazából ennyi amit ő elmondott.

2020. febr. 6. 10:03
 20/25 A kérdező kommentje:

9-es köszönöm.Sajnos én is tudom mi az amin te keresztül mentél. 😔

Sajnálom.

Remélem azóta van egy csodás gyönyörű gyermeked.

Nem adom fel legalább is remélem hogy kitartó tudok lenni, és egyszer nekünk is lesz egészséges babonk.

2020. febr. 6. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!