Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy így legyen...

Lehetséges hogy így legyen belőle valami?

Figyelt kérdés

A ciklusom sosem pontos, általában minden második hónapba jön meg, legutóbb december 5, előtte október 9.

Nem igazán tudom követni a peteérést.

Vasárnap egyszer volt barna folyásom, nem egész nap vagy órákig, hanem csak egyetlen egyszer, ezt követte a kis szúrkálás és görcsölgetés. Kedden voltunk együtt a párommal. Azóta is érzek kisebb fájdalmakat petefészek és méh környékén.

Ilyen módon előbb ugóbb sikerülhet teherbe esnem?

Most nem fogok bele gondolni hogy terhes lehetek.

Volt akinek így sikerült?


2020. febr. 6. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jársz, ha előbb kivizsgáltatod magad. Voltál már orvosnál ezzel a gonddal?
2020. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedd óta biztos nem vagy terhes, mert még meg sem kezdődhetett a beágyazódás. December 5 óta minden további nélkül, csinálj egy tesztet, de célszerű volna nőgyógyászhoz elmenned, és egy hormon vizsgálat is.
2020. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalatot nem tudok írni, de már több mint két hónap eltelt. Szerintem érdemes lenne egy tesztet csinálni aztán ha nem pozitív akkor nőgyógyász.
2020. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!