Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vajon mitol lehet? Utolso...

Ez vajon mitol lehet? Utolso menstruaciom november 4. -en volt, rendesen 29 napra jott meg! Tegnap a 16. -ik napon orgazmus hatasara ma reggelre barnas verzest tapasztaltam.

Figyelt kérdés
Azota enyhe alig erezheto menstruacios erzesem van! Felsertes nem tortenhetett, mert behatolas nem tortent!
2008. nov. 20. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha a 16. napon vagy előfordulhat, hogy most van petéérésed, és ettől van a barnázgatás.

2008. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom en is erre tippelek! csak furcsa hogy verzes volt pedig ezt meg soha nem tapasztaltam!
2008. nov. 20. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Előző vagyok! Nekem is volt, olyan ,hogy semmi nem volt, devolt amikor volt pici vérzés. Nem tudom mitől lehet hogy hol ilyen, hol olyan.

2008. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!