Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, ti hogy vészelitek at...

Jokedv kérdése:

Csajok, ti hogy vészelitek at a rosszullétett? Van praktikatok ellenne?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhességem alatt az 5.hónapig hánytam... Kóla segített egyedül. Most a prevomit kids nyalóka segített😅 dokit kérdeztem szabad-e, azt mondta ha jobban vagyok tőle akkor nyugodtan.
2020. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Praktika: ne nyavogj, ne hagyd el magad. Mas praktika nem igen van.
2020. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt praktika, semmi sem segített. Szerencsére nekem a 4. hónapra elmúlt magától, addig csak a túlélésre játszottam.

Ha este többet ettem (a "többet" alatt azt értsd, hogy embertelen mennyiséget, egy egész pizzát vagy ilyesmit), akkor másnap nem hánytam, csak egész nap émelyegtem, és nem jött megnyugvás. Nem tudtam eldönteni, melyik volt rosszabb, egyébként, ha hánytam, legalább akkor délutánra általában egészen összeszedtem magam annyira, hogy emberként tudjak funkcionálni.

A gyógyszertárban ajánlották a B6 vitamint, állítólag sokaknak segített, nekem az égvilágon semmit sem hatott. A kóla sem. A gyömbéres limonádé igen, de az is csak addig, amíg a gyomromban volt, amint felszívódott, ismét émelyegtem megint.

2020. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elején a gyömbértea segített, utána viszont semmi, a 12. héttől kaptam cerucal tablettát, az jó rá.
2020. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!