Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig próbálkoztatok a...

Meddig próbálkoztatok a babával? Hányadik hónapban jött össze? Van bevált, tuti praktikátok a sikerhez?

Figyelt kérdés
Eléggé stresszes az életünk.
2013. júl. 18. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor a stressz forrását kéne megszüntetni, ha már próbálkoztok több mint egy éve, akkor meg kivizsgálás.
2013. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

6 évet vártunk.

Végül elkezdtem tesztelgetni ovulációs tesztel, hogy megtudjam egyáltalán mikor is kellene együttlenni. Pozitív lett a 24-ik napon, és tettünk egy próbát, sikerült. Egyébként aznap tuti nem bújtunk volna össze ha nem lett volna pozi az ovuteszt.

Ja! És én is stresszes voltam, mégis sikerült az ovuteszttel és a férjem segítségével :)

2013. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elsőre sikerült. Már néhány hónapja hőmérőztem, így kitapasztaltam, hogy mikor van az ovuláció. Előtte kb. 4-5, utána kb. 2-3 nap érdemes együtt lenni. Nem kell gyakran, kb. 2 naponta. És ne rohanjatok, esetleg érdemes a szabit ilyenkorra időzíteni, ha nagyon stresszesen éltek. És utána úgy kell élni, hogy bármikor sikerülhet, tehát egészségesen.
2013. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8 hónap volt.
2013. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elsőre sikerült,de én is figyeltem a testem.Ha peteérésem volt mindig fájdogált az alhasam.Lehet,hogy butaság,de még a kispárnás módszert is kipróbáltam:) (kispárna a fenék alá)Próbálj meg nyugodt lenni,a szabadság tényleg jól jön ilyenkor!
2013. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Másfél év után jött össze, ovuteszt segítségével. Egyébként életem egyik legstresszesebb időszaka volt :-)

24+5 hkm

2013. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 2. hónapban sikerült. Az 1. hónapban nagyon rágörcsöltem, néztem mikor van peteérésem stb. Aztán úgy döntöttem, hogy nem agyalok rajta ennyit és megfogant a kisfiúnk. A "praktikám" annyi volt, hogy a fogamzásgátlót abbahagytam előtte két évvel, és szedtem terhes vitamint.
2013. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 málna_ ***** válasza:
Nekünk szerencsénk volt, elsőre összejött. Semmi különleges praktikám nem volt, az aktus után én rögtön felálltam és letusoltam. Szerintem felesleges gyertyázni meg párnázni...aminek be kell jutni, az befog :)
2013. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk 11 hónapban sikerült. Mivel már nagyon szerettük volna, ezért már az elején is próbálkoztam egy pár dologgal, tea, hőmérőzés, kispárna. Aztán a 10. hónap utána feladtam, és vettem ovu tesztet, a pozi teszt utáni napon együtt voltunk, és legnagyobb meglepetésünkre sikerült! :) Pont abban a hónapban döntöttem el, hogy amint megjön, elmegyek és kivizsgáltatom magam, szóval abban a hónapban nem gondoltam az egészre, csak arra, hogy végre eljussak a dokihoz! Sok sikert!! :) 17 hkm
2013. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6. hónap kislányom 1 év.Kisfiamnál szex utána párom megfogta a lábaimat és gyertyába tartotta kb 1 percig,kislányomnál az,hogy egyszer szexeltünk úgy kissé ittasan,hogy nem az lebegett a szemem előtt,hogy ebből most baba lesz és az lett.
2013. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!