Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mandulám be van gyulladva....

Mandulám be van gyulladva. Viszont nem szeretnék gyógyszert szedni, mert most fog eldőlni 2 nap múlva, hogy sikerült-e a baba. Van valami praktikátok, hogy ne kelljen gyógyszert szednem?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szednél be, ha tutira nem lennél terhes?
2012. okt. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Homeopátiás szerek. Én amikor megvagyok fázva és nem akarok gyógyszert szedni akkor a patikában lehet kapni nátha elleni gyógynővényes keveréket. Vagy igyál kamilla teát mert az gyulladás csökkentő. Viszont a legjobb az lenne ha elmennél orvoshoz, mert a mandula gyulladás nem játék és az árthat a babának. Jelezd neki, hogy még nem tudod, hogy terhes vagy e de nagyon esélyes a dolog.

Sorstársak vagyunk. :D Nekem is a napokban fog eldőlni, hogy sikerült e.


Majd írd meg mit teszteltél.

2012. okt. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
úgy értettem,hogy akkor lemennék orvoshoz,aki tuti gyógyszert írna fel.ezt szeretném elkerülni.
2012. okt. 1. 09:07
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :-) ha nem fog jobb lenni,akkor úgysem úszom meg a dokit.
2012. okt. 1. 09:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha az én orvosomból indulok ki, akkor egyáltalán nem biztos, hogy felírna valamit is... :o)

Azért kérdetem, mert ha kell, antibiotikumot is lehet szedni terhesen, és ennyire korán meg pláne. Láz és fájdalom csillapítót is, csak nem mindegy hogy melyiket.


Minden jót!

1

2012. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én alma ecetet ittam, az fertőtlenít meg gyulladást csökkent. Nekem tüszős mandulám volt a tüszőket nagyon gyorsan lekapta. Azóta is ha elkezd fájni a torkom gyorsan iszok egy pohár almaecetet. Nekem ez segített.
2012. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Huh. Akkor már inkább Tantum Verde. :D
2012. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Viszont ha a mandulagyulladást olyan baktérium okozza, ami a szívedet is fertőzheti, hiába lettél terhes, nem biztos, hogy megéred, amíg felnő...az orvos sem hülye, csak mondd el neki, mi a bajod és megoldja.
2012. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt is lehet szedni antibiotikumot. Én a 9.héten betegedtem meg,hólyagos volt a torkom,vírusos fertőzés okozta és 1 hétig napi 2 szem Amoxicillin-B-t kaptam rá. Ráadásul még hőemelkedésem is volt, 37,8,amire meg Algopyrint vettem be. Több orvos és a védőnő is megerősített benne,hogy nem lehet bajuk a babáknak ettől a gyógyszertől. Szerintem mindenképpen menj el orvoshoz és ott mondd el,hogy fennáll a lehetősége a várandósságnak.


14+6 hetes,ikres kismami

2012. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fokhagyma, méz.
2012. okt. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!