Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki használt Clostibegyt és...

Ki használt Clostibegyt és milyen tapasztalat illetve siker volt vele?

Figyelt kérdés
Most lesz az első hónap,hogy Clostit használok és kíváncsi vagyok kinek használt ,kinek volt sikere?
2020. febr. 9. 19:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

2.kura sikeres volt


Most lesz 2 éves. :)


Nem volt panaszom, annyi h nagyon elvekonyitotta a mehnyalkahartyamat, 4mm volt a 16.cikludnapon.

Keses után 7 nappal mentem progeszteronért, és akkor 9mm volt plusz petezsak.

De igyis sikerült.

Pedig amúgy szedtem 800mg e vitamint 5.ciklusnaptol a 27.ciklusnapig (pozitív teszt napjáig)

Én nem kaptam mellé tüsző repeszto szurit mint sokan.

Egy tipp anélkül h ne csinálná uh kovetessel, ne fogadd el a kezelést.

2020. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Akkor e vitamint is szedtél a 7. naptól? Nem mondta ,hogy mennyek uh követésre,csak annyit ,hogy 2 ciklust szedjem a mensi 3. napjától 5 napon keresztül és ha nem sikerül vagy ha sikerül mennyek vissza...szerintem elég felületes a doki :/
2020. febr. 9. 20:15
 3/21 A kérdező kommentje:
Gratulálok a picihez ;)
2020. febr. 9. 20:15
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát ez szép. Mondjuk nem első h ezt olvasom/hallom.

Ha túl stimulál, akkor megrepedhet a petefészek és bele is halhatsz.

Ulrahangos követés nélkül tilos ❌ ezt a gyógyszer felirni... :(

1#


Igen szedtem e vitamint, mert a closty megeszi kb a mehnyálkahartyát.

2020. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Basszu ez komoly... nem gondoltam volna... jaj nem tudom mit csináljak... :(
2020. febr. 9. 21:03
 6/21 anonim ***** válasza:
Én két clostys honapot csinaltam vegig uh-al kovettek de nagyon vekony lett tole a nyalkahartyam. Mind a ket ciklusban terhes lettem, de szerintem a mnyalkahartya miatt nem tudtak megtapadni igy nem maradt egyik sem meg. Mivel elotte mar masik 3 alkalommal is volt kémiai terhessegem fel even belul (!!!) igy elmentem egy endokrinologus nogyogyaszhoz aki kitert a hitebol milyen alapon irtak fel nekem clostyt ugy hogy a paromat nem vizsgaltak ki, tolem meg csak egy sima hormonvizsgalatot kertek (3. 13. 21. napi) se atjarhatosagi se fertozes teszt nem volt, igy kiirt egy eleg atfogo vervetelre, a parom elkuldte vizsgalatra nekem meg kellett varnom egy closty mentes ciklust hogy utana neki kezdhessunk a meddosegi kivizsgalasnak. Erre a reszletes vizsgalatra az elso clostymentes ciklus utani ciklus 3,4,5 napjan kellett volna mennem, es majd megolt az ideg, hogy azt sem tudtam volt e peteeresem gozom nem volt mikor kellett volna megjonnie, elore foglaltam kb ket het minden napjara idopontot hatha az egyik jo lesz (a vervetelre) aztan mikor nem jott meg mar sorra mondtam le az idopontokat kiderult hogy varandos vagyok. Closty mentes 1. ciklusban :)) most vagyok az 5. hetben. Ugy tunik, ezuttal szep kenylemes mehnyalkahartyam lett a babanak :)))
2020. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ezt nem is gondoltam volna,hogy ez ilyen veszélyes. Doki mivel látta a görbéimet ..és nagyon nincs peteérésem...bár semmi ultrahangot nem csinált (görbe alapján), így felírta ezt a Clostit és mesélt róla hogyan hat az agyalapi mirigyre és hogy kihozza a peteérést....igazából semmit nem mondott mást.

Gratulálok a picihez ;)

2020. febr. 9. 22:50
 8/21 anonim ***** válasza:

Az kemény... Görbe alapján gyógyszert írni? Nekem előző babámnál volt 3 hónap de minden alkalommal akármit csináltunk nagyon vékony volt a nyálkahártya, utána 3 hónap szünet majd újra próbáltuk volna. A 2. szünetmentes hónapban jött össze a kisfiam, de még ekkor is épp elég volt a vastagság.

Most tesó miatt épp túl vagyok az első closti hónapon, szintén vékony nyálkahártya, ma jött meg. Ugyanaz a terv mint az előző terhességnél.

2020. febr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapig szedtem, peteérésem lett tőle, de baba nem...nekem agyrém ez a bogyó előzetes vizsgálatok nélkül.

Nincs peteéré? - Adjunk clostyt.... inkább azt kell kezelni ami miatt nincs peteérés.


Tény, hogy sokaknak sikerül clostyval, de nekik valsz nincs olyan szintű háttérbetegsége.


Nekem pajzsmirigy és IR volt a háttérben, amint azt kezelték, terhes maradtam. A closty elég erőszakos módszer, a nem törődöm dokik részéről. Én dokit is váltottam és milyen jól tettem.



Bocsánat a negativitásért, de mi is 7 évet vártunk a csodánkra, így ezek az én tapasztalataim. Minimum egy hormonvizsgálat ciklusban mielőtt teletömjük a szervezetet felesleges hormonbombával.

2020. febr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
3. kúra volt sikeres, 9 éves múlt. Utána hiába szedtem.
2020. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!