Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki használt Clostibegyt és...

Ki használt Clostibegyt és milyen tapasztalat illetve siker volt vele?

Figyelt kérdés
Most lesz az első hónap,hogy Clostit használok és kíváncsi vagyok kinek használt ,kinek volt sikere?
2020. febr. 9. 19:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Closti már rég létezett, amikor az uh-vizsgálat még nem volt elérhető sehol. Nem kell mindenkinek uh-követés a gyógyszer mellé, ennyire bízzunk már a dokikban, hogy tudják, mit csinálnak (vagy ha nem, kell keresni másikat).


UH-követés pcos-ben indokolt, de ott sem mindig. Nekem nem volt, mondta a doki, hogy mire figyeljek és ennyi.

1-5 nap beszedem a clostit, utána hiába néz 8. naptól uh-val, kiszedni a gyógyszert nem tudja belőlem.


Tehát oda kell figyelni, ha fáj vagy görcsöl, visszamenni... de az esetek nagyon kis százalékában következik be a túlstimulálás.

2020. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsóval. Minden gyógyszernek vannak mellékhatásai, ennél a gyógyszernèl a túlstimulálás lehet az egyik, de ez igen ritka.

Nekem is felírták követés nélkül, bár felírás előtt csinált egy gyors uh-t, hogy vannak e ciszták, de gyógyszer szedés közben nem volt semmi figyelés.

2020. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Azert kell figyelni Uh-val mert ha nincs eredmeny akkor emelnek a gyogyszer adagon ha meg van elofordulhat hogy a dominans tuszo nem reped meg es akkor repeszto injekciot adnak. Azt hiszem 24 mm kornyeken mar megreped de ha megsem 30mm-nel mar cisztanak szamit es ez kepes megnoni akar 10 centisre is ami veszelyes. Szoval ezert kell figyelni
2020. febr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nekem pajzsmirigy alulműködés van, vérvétel, uh negatív volt, letroxot már fél éve szedtem, de nem sikerült teherbeesni, első minimális clostys adag meghozta az eredményt már 7 éves a fiam🙂Mivel nem volt pco, így tényleg segített a gyógyszer!

Mikor 9 hós volt a fiam, javában szoptattam, spontán terhes lettem a másodikkal (a TSH 2 körül tartva persze szopi alatt)..

3.baba is spontán jött, 3. hónapban fogant.

Fontos,hogy ki legyen zárva a pco szindróma. Illetve hogy ki legyen zárva szervi baj. Kitartás

2020. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

11#

Erdekes..es ha valaki úgy jár mint én?

Semmi előjel csak egy nagyon éles fájdalom, ömlő vér.. Kórház..

Kivettek a petefeszkeim és a petevezetőmet.

Csak lombikkal lehet gyerekem. Ez két éve volt. Azóta sem lett.

Mégis miért delagál elmenni a saját egészségünk érdekében orvoshoz menni ha STIMULÁLÓ hatású tablettát szedünk?

2020. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok véleményt és siker történetet!


Holnap beveszem az első tablettámat, és megírom majd,hogy miként és hogyan alakulok.


Reméljük minden rendben lesz!

2020. febr. 12. 19:18
 17/21 anonim ***** válasza:
Remeljük sikeres lesz, es ha nem jon ossze a kura alatt ne csuggedj, sokat olvastam itt utana en is mikor elkezdtem szedni mert nem jott ossze es mar osszeomlottam hogy nekem meg ezzel sem lesz gyerekem, de sokaknak csak az elso closty mentes honapban jott ossze mint ahogy nekem is :) szedjel minimum 800NE e vitamint hogy a mehnyalkahartyad meg tudjon vastagodni
2020. febr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Rendben! Ma bevettem az elsőt. Beszámolok majd ,hogy mit éreztem, hatások....egyebek :)


Ma extra erős lett a menstruációm....nem is tudom mikor volt ennyi utoljára


Köszönöm szépen a segítséget :)

2020. febr. 13. 20:24
 19/21 A kérdező kommentje:

Holnap jön az utolsó clostus nap.

Észrevétel: belassultam,olyan érzés mikor lázad lenne, de végül is nincs,... és párszori émelygés.


Ezek voltak a tapasztalataim eddig.

2020. febr. 16. 22:10
 20/21 anonim ***** válasza:
Reméljük sikerül a baba! :)
2020. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!