Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség jele a...

Lehet a terhesség jele a puffadás?

Figyelt kérdés
26 naposak a ciklusaim. Ma vagyok a 28-dik napon. Tegnap este azt hittem, hogy megjön, mert nagyon görcsölt a hasam így tamponnal aludtam a biztonság kedvéért. Reggel tudatosult bennem, hogy bizony itt nincs mensi. Ma is görcsölgettem és nagyon fel vagyok puffadva. 11 óra körül tudtam tesztet csinálni, de az negatív lett.
2020. febr. 10. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A puffadás nem terhestünet. Ha nem jön meg, két nap múlva ismételk. Ha az is negatív más oka van.
2020. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem pontosan ez volt, mindjárt megjön érzés és puffadás. Mondjuk ha a teszt negatív, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy.
2020. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, tipikusan pms tünetek, görcs, derékfájás, meg akar jönni érzés, puffadás.
2020. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem mensi előtt szokott puffadásom lenni. De terhesen is volt. Nem terhes tünet amúgy.

Ha van terhes tünet, akkor van hcg tehát pozi lenne a teszt is.

2020. febr. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!