Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Te mivel tereled el a figyelme...

Te mivel tereled el a figyelmed a menstruáció előtti 2 hétben, hogy ne gondolj folyamatosan arra, hogy sikerült-e a baba?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 14:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a rágörcsölés egy nagy hülyeség. Bátran állítom 4 év próbálkozás után. Eleinte nem görcsöltem, utána igen, utána megint nem. Egészségügyi gond volt, nem a görcsölésen múlt. Ha baj van leszenálhatod magad, akkor sem fog összejönni. Aki meg egészséges, annak úgyis sikerülni fog ha rágörcsöl, ha nem. Elég megnézni ezt a fórumot is, hogy 1-2 hónap próbálkozás után milyen kérdések születnek, mennyi terhességtesztet használnak el stb. Nem ezen múlik! Ha egészségesek vagyok 1 év alatt sikerül, ha nem, akkor meg azt kell kideríteni és kezelni.
2020. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Én mindkét gyerekemre "rágörcsöltem" mégis összejött, 3 majd 8 hónap után. A harmadikra is rá vagyok, már 1 éve próbálkozunk... Minden nap eszembe jut, szóval nem tudom teljesen kiiktatni. Nyilván nem minden percben ez jár a fejemben, de eszembe jut.
2020. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Huu de rossz volt az az időszak.Mikor megjott volt hogy sírtam is.Dolgoztam,de én sem tudtam kikapcsolni teljesen.Talán a vége felé nem foglalkoztam már úgy vele, mert belefáradtam.Úgy voltam vele úgy is megjon mint eddig mindig,aztán egyszer csak nem jott meg. :))Mos két hónapos.
2020. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!