Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van-e remény? Lehetek-e terhes?

Van-e remény? Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
4 nap múlva (nem) kéne megjönnie. Tegnap a főtt hűs szagától szimplán elkezdtem émelyegni és hányingerem is lett. Azt hittem elájulok. A hasam néha néha szurkál már napok óta. A kérd~s az lenne hogy van-e olyan erősségű teszt ami már akár 3 nappal a menszesz előtt kimutatja a terhességet.

2018. júl. 2. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a pár napot már bírd ki. Miért? Azért, mert simán lehet negatív a teszt babásan is, mert még nagyon kevés a hcg a szervezetedben. És sajnos az is lehet, hogy fals pozitív lesz, mert elindult valami, aztán mégsem sikerült a folyamat és simán kiürül 1-2 nap késéssel az a pár kis sejt. Egy hét késésig nem kéne tesztelni.
2018. júl. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Facelle-Rossmann, Predictor early. Ha nem birsz várni,(én sem vártam), ezekkel tesztelj.
2018. júl. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem késés 8.napján volt elóször pozitív a tesztem. Felesleges mensi előtt tesztelni. Én is ellőttem millió tesztet, sírtam, mint egy gyerek, és mindezt feleslegesen. Ne tedd ki magad ennek, légy türelmes.
2018. júl. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És már megint rosszul vagyok....pont mint tegnap fél12-kor. Első terheségemmel is ez volt minden este 7-kor hánytam. Hosszú napok előtt állok
2018. júl. 2. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan hosszú napok ezek ha éled az életed, és nem ezen kattogsz.


3 nap az semmi!

2018. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!