Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

2 napja késik.Mensi előtt csináltam tesztet,negatív lett.Mensi napján csináltam Lh tesztet(jósként), de halvány pozi lett. A délutáni meg még halványabb.

Ma csináltam (ma késik második napja)hcg tesztet, negatív lett. Semmi jele nincs hogy meg akarna jönni(HÁLA). Mellem fáj gyakran, bimbóm érzékeny,az egyik mellemből folyik valami. Hasam feszül, puffadt. Néha szurkál. Derekam, hátam néha szét akar szakadni.Fehéres,vizes folyásom van. De azis ritka. Nállam állandóan van folyás, most meg 3 napja szinte elmúlt. Szerintetek?


2020. febr. 12. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Addig reménykedhetsz, amíg nem jön meg.


LH tesztet ne csinálj hótfeleslegea.

2020. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Remélem már nem is fog megjönni ☺️


Igen? Azt mondták az jó lehet. De azis csak halvány pozitív lett, a délutáni még halványabb. De érdekes, mert átvilágítva látom a második csíkot. Az jelenthet valamit?

2020. febr. 12. 18:27
 3/17 anonim ***** válasza:
A reggeli minta mindig erősebb, ezért halványabb a délutáni. Bármi lehet még.
2020. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se jelent, ha átvilágítva van rajta csík. Az LH is hülyeség, menstruáció eloött is pozitívat mutat.


Csinálj rendes tesztet 2-3 nap múlva, ha addig nem jön meh, ha az negatív, akkor nincs baba.

2020. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne annyi hcg a szervezetedben, hogy tüneteket okozzon, akkor már mutatná a teszt. Tehát bármit érzel, nem mondható terhességi tünetnek, hiszen nincs elegendő mennyiségű "terhességi hormon" a szervezetedben.


A mellből távozó bármilyen szivárgás, váladék pedig orvosi kivizsgálást igényel (terhesség miatt jóval később jelenik meg tünetként). Lehet egyszerű hormonzavar (magas prolaktin), de lehet akár súlyosabb betegség jele is! Mindenképpen vizsgáltasd ki!

2020. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó jól írja. Ha terhességi tüneted lenne akkor a teszt is pozi lenne. Nekem 5 nappal nem várt előtt kezdödtek túnetek, lett is aznap halvány pozi tesztem....tehát, ha a tünet baba miatt van, akkor a teszt is pozi.


Mellből folyik valami....az magas prolaktint jelez amivel nagyon nehéz teherbe esni kezeletlenül...orvosi vizsgálat szükséges és kapsz rá gyógyszert. Ez otthoni praktikákkal nem javuló dolog. A gyógyszer után hamar sikerrel járhattok.


Fel fejjel, perpill tuti nem vagy terhes, de eljön az az idő is :) simán idén meglehet a kis csodátok, de ahhoz dokihoz kell menni.


Hajrá!

2020. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát most elszomorodtam 😏😔😢 de igazatok lehet. Van bennük valami. Pénteken tesztelek. Ha negatív, elmegyek orvoshos, csináljon hormon vizsgálatot(vagy panelt, ki hogy hívja)
2020. febr. 12. 23:36
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok


Ne szomorkodj :) hidd el minél hamarabb kiderül gond annál gyorsabban lesz babátok :)

Nekünk 7 év volt, de megérte a sok hajcihő :D

2020. febr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mellfolyás elmúlt,vagyis ma nem folyt. Halvány pozitív lett a tesztem 😍 még van remény. Hasam puffad, feszül mellemmel együtt. Egész nap hol jól vagyok, hol szarabbul. Kerülget a rosszullét
2020. febr. 13. 19:05
 10/17 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy sikerül. Majd írd meg, ha már biztos! Addig szorítok.
2020. febr. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!